Stefan Spirovski
- Yaş
- 36
- Mevki
- Defensive Midfield
- Boy
- 1,86 m
- Ayak
- right
- Forma
- #10
- Uyruk
- North Macedonia
Profil
- Kulüp
- Pelister Bitola
- Mevki
- Defensive Midfield · Centre-Back, Central Midfield
- Yaş
- 36 yaşında · 23 Ağu 1990
- Doğum yeri
- Bitola, Jugoslawien (SFR)
- Uyruk
- North Macedonia
- Boy
- 1,86 m
- Ayak
- right
- Forma
- #10
- Katılım
- 1 Tem 2025
- Sözleşme bitişi
- 30 Haz 2027
- Menajer
- ND Management
Piyasa Değeri
–Piyasa değeri
800 bin €En yüksek değer · 5 Oca 2019
Değer geçmişi
| Tarih | Kulüp | Yaş | Piyasa değeri |
|---|---|---|---|
| 28 Eki 2026 | Pelister Bitola | 36 | – |
| 11 Haz 2026 | Pelister Bitola | 35 | 75 bin € |
| 18 Ara 2025 | Pelister Bitola | 35 | 75 bin € |
| 23 May 2025 | Struga Trim & Lum | 34 | 100 bin € |
| 17 Ara 2024 | Struga Trim & Lum | 34 | 125 bin € |
| 17 Eki 2024 | Struga Trim & Lum | 34 | 125 bin € |
| 17 May 2024 | Ethnikos Achna | 33 | 125 bin € |
| 28 Ara 2023 | Ethnikos Achna | 33 | 150 bin € |
| 23 Haz 2023 | FC Pyunik Yerevan | 32 | 150 bin € |
| 14 Nis 2023 | FC Pyunik Yerevan | 32 | 175 bin € |
| 30 Ara 2022 | FC Pyunik Yerevan | 32 | 200 bin € |
| 7 Haz 2022 | MTK Budapest | 31 | 250 bin € |
| 20 Ara 2021 | FC Mariupol | 31 | 300 bin € |
| 27 May 2021 | AEK Larnaca | 30 | 450 bin € |
| 6 Eki 2020 | AEK Larnaca | 30 | 450 bin € |
| 8 Nis 2020 | Hapoel Tel Aviv | 29 | 400 bin € |
| 28 Ara 2019 | Hapoel Tel Aviv | 29 | 500 bin € |
| 7 Ağu 2019 | Ferencvárosi TC | 28 | 750 bin € |
| 5 Oca 2019 | Ferencvárosi TC | 28 | 800 bin € |
| 27 Haz 2018 | Ferencvárosi TC | 27 | 750 bin € |
| 15 Mar 2018 | Ferencvárosi TC | 27 | 800 bin € |
| 17 Haz 2017 | Vardar Skopje | 26 | 600 bin € |
| 14 Ara 2016 | Vardar Skopje | 26 | 500 bin € |
| 25 May 2016 | Vardar Skopje | 25 | 300 bin € |
| 17 Ara 2015 | Vardar Skopje | 25 | 250 bin € |
| 7 Tem 2015 | Vardar Skopje | 24 | 400 bin € |
| 14 Ara 2014 | Beroe | 24 | 450 bin € |
| 17 Ağu 2014 | Beroe | 23 | 425 bin € |
| 10 Mar 2014 | Beroe | 23 | 400 bin € |
| 21 Ara 2012 | Rabotnicki Skopje | 22 | 350 bin € |
| 9 Eki 2012 | Rabotnicki Skopje | 22 | 350 bin € |
| 2 Nis 2012 | FK Borac 1926 Cacak | 21 | 250 bin € |
| 21 Kas 2011 | FK Borac 1926 Cacak | 21 | 250 bin € |
| 25 Nis 2011 | FK Borac 1926 Cacak | 20 | 300 bin € |
| 16 Kas 2010 | FK Borac 1926 Cacak | 20 | 250 bin € |
| 21 Nis 2010 | FK Borac 1926 Cacak | 19 | 400 bin € |
| 8 Şub 2010 | FK Borac 1926 Cacak | 19 | 300 bin € |
| 21 Haz 2009 | – | 18 | 200 bin € |
| 6 Mar 2009 | – | 18 | 175 bin € |
| 16 Oca 2008 | – | 17 | 50 bin € |
Transferler
-
BedelsizPiyasa değeri 100 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2027 · 364 gün kaldı
-
BedelsizPiyasa değeri 125 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2026
-
BedelsizPiyasa değeri 150 bin € Sözleşme bitişi 31 May 2024
-
BedelsizPiyasa değeri 250 bin €
-
BedelsizPiyasa değeri 300 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2022 · 162 gün kaldı
-
–Piyasa değeri 450 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2022
-
–Piyasa değeri 450 bin €
-
–Piyasa değeri 400 bin € Sözleşme bitişi 31 May 2022
-
–Piyasa değeri 400 bin €
-
100 bin €Piyasa değeri 750 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2022 · 298 gün kaldı
-
500 bin €Piyasa değeri 600 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2020
-
BedelsizPiyasa değeri 450 bin €
-
BedelsizPiyasa değeri 350 bin €
-
Kiralık dönüşüPiyasa değeri 350 bin €
-
KiralıkPiyasa değeri 250 bin €
-
50 bin €Piyasa değeri 200 bin €
İstatistikler
| Sezon | Turnuva | Maç | Gol | Asist |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | Relegation PMFL | 1 | 0 | 0 |
| 2025 | Prva Makedonska Fudbalska Liga | 31 | 4 | 4 |
| 2025 | Kup na Makedonija | 2 | 1 | 0 |
| 2024 | Kup na Makedonija | 6 | 0 | 0 |
| 2024 | Prva Makedonska Fudbalska Liga | 27 | 1 | 4 |
| 2024 | UEFA Conference League Qualifying | 2 | 1 | 0 |
| 2024 | UEFA Champions League Qualifying | 2 | 0 | 0 |
| 2023 | Cyprus League Relegation Round | 11 | 0 | 0 |
| 2023 | Cyprus League | 23 | 1 | 0 |
| 2023 | Kypello Kyprou | 1 | 0 | 0 |
| 2022 | Premier League | 16 | 1 | 1 |
| 2022 | Armenian First League | 1 | 1 | 0 |
| 2022 | Armenian Independence Cup | 1 | 0 | 0 |
| 2022 | UEFA Conference League | 4 | 0 | 0 |
| 2021 | Nemzeti Bajnokság | 9 | 0 | 0 |
| 2021 | Premier Liga | 6 | 1 | 0 |
| 2021 | Ukrainian Cup | 1 | 0 | 0 |
| 2021 | Cyprus League | 0 | 0 | 0 |
| 2020 | Cyprus League Championship Round | 9 | 0 | 0 |
| 2020 | Cyprus League | 21 | 1 | 1 |
| 2020 | Kypello Kyprou | 1 | 0 | 0 |
| 2019 | Gvia haMedina | 3 | 3 | 0 |
| 2019 | Ligat ha'Al | 21 | 3 | 1 |
| 2019 | Nemzeti Bajnokság | 1 | 1 | 0 |
| 2019 | UEFA Europa League Qualifying | 0 | 0 | 0 |
| 2019 | UEFA Champions League Qualifying | 0 | 0 | 0 |
| 2018 | Nemzeti Bajnokság | 14 | 2 | 0 |
| 2018 | Magyar Kupa | 2 | 0 | 0 |
| 2018 | UEFA Europa League Qualifying | 2 | 1 | 0 |
| 2017 | Nemzeti Bajnokság | 25 | 2 | 1 |
| 2017 | Magyar Kupa | 2 | 0 | 0 |
| 2017 | UEFA Europa League Qualifying | 2 | 0 | 0 |
| 2017 | Prva Makedonska Fudbalska Liga | 1 | 0 | 0 |
| 2017 | UEFA Champions League Qualifying | 4 | 0 | 0 |
| 2016 | Prva Makedonska Fudbalska Liga | 29 | 4 | 4 |
| 2016 | UEFA Champions League Qualifying | 2 | 0 | 0 |
| 2015 | Prva Makedonska Fudbalska Liga | 16 | 1 | 2 |
| 2015 | UEFA Champions League Qualifying | 0 | 0 | 0 |
| 2014 | Prva Makedonska Fudbalska Liga | 10 | 1 | 0 |
| 2014 | efbet Liga | 9 | 1 | 0 |
| 2014 | Bulgarian Cup | 1 | 0 | 0 |
| 2013 | efbet Liga | 10 | 1 | 1 |
| 2013 | Prva liga Srbije | 2 | 0 | 0 |
| 2013 | Kup Srbije | 2 | 0 | 0 |
| 2012 | Prva liga Srbije | 7 | 1 | 0 |
| 2012 | Prva Makedonska Fudbalska Liga | 9 | 1 | 2 |
| 2011 | Super liga Srbije | 15 | 0 | 0 |
| 2011 | Kup Srbije | 5 | 0 | 0 |
| 2010 | Super liga Srbije | 17 | 0 | 0 |
| 2010 | Kup Srbije | 0 | 0 | 0 |
| 2009 | Super liga Srbije | 12 | 1 | 0 |
| 2008 | UEFA-Cup Qualifikation | 1 | 0 | 0 |
Maçlar
| Tarih | Rakip | Sonuç | Dakika | Gol | Asist |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 May 2026 Relegation PMFL |
Shkendija Haracine 77 | 3–4 | 90' | ||
| 24 May 2026 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
Bashkimi | 1–0 | 90' | ||
| 16 May 2026 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
@ Tikves Kavadarci | 2–2 | 90' | ||
| 9 May 2026 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
FC Shkupi | 7–0 | 61' | 2 | |
| 2 May 2026 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
@ Rabotnicki Skopje | 3–3 | 90' | 1 | |
| 26 Nis 2026 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
@ AP Brera Strumica | 1–0 | 90' | ||
| 18 Nis 2026 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
Makedonija Gjorce Petrov | 2–0 | 90' | ||
| 14 Nis 2026 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
@ Arsimi | 0–1 | 90' | ||
| 8 Nis 2026 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
Vardar Skopje | 0–0 | 90' | ||
| 4 Nis 2026 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
@ Shkendija Tetovo | 2–1 | 90' | 1 | |
| 22 Mar 2026 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
Struga Trim & Lum | 0–2 | 90' | ||
| 16 Mar 2026 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
@ Sileks Kratovo | 0–0 | 90' | ||
| 8 Mar 2026 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
@ Tikves Kavadarci | 0–1 | 90' | ||
| 5 Mar 2026 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
Sileks Kratovo | 0–0 | 0' | ||
| 2 Mar 2026 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
@ Shkendija Tetovo | 1–2 | 69' | 1 | |
| 21 Şub 2026 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
Struga Trim & Lum | 1–1 | 90' | ||
| 17 Şub 2026 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
@ Bashkimi | 0–1 | 90' | ||
| 12 Şub 2026 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
Rabotnicki Skopje | 4–1 | 90' | ||
| 8 Ara 2025 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
@ Arsimi | 3–3 | 0' | ||
| 29 Kas 2025 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
Makedonija Gjorce Petrov | 1–1 | 90' | ||
| 25 Kas 2025 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
@ FC Shkupi | 3–0 | 90' | ||
| 9 Kas 2025 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
AP Brera Strumica | 1–0 | 90' | ||
| 5 Kas 2025 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
Vardar Skopje | 1–2 | 90' | 1 | |
| 30 Eki 2025 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
Tikves Kavadarci | 0–0 | 90' | ||
| 26 Eki 2025 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
@ Sileks Kratovo | 1–3 | 90' | 1 | |
| 21 Eki 2025 Kup na Makedonija |
@ Shkendija Haracine 77 | 0–1 | 90' | ||
| 6 Eki 2025 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
Shkendija Tetovo | 0–0 | 90' | ||
| 27 Eyl 2025 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
@ Struga Trim & Lum | 0–2 | 90' | ||
| 23 Eyl 2025 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
Bashkimi | 1–2 | 90' | 1 | |
| 18 Eyl 2025 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
@ Rabotnicki Skopje | 0–3 | 80' | ||
| 14 Eyl 2025 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
Arsimi | 0–4 | 63' | ||
| 3 Eyl 2025 Kup na Makedonija |
@ Teteks Tetovo | 2–1 | 45' | 1 | |
| 31 Ağu 2025 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
@ Makedonija Gjorce Petrov | 1–2 | 90' | ||
| 25 Ağu 2025 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
FC Shkupi | 2–0 | 90' | ||
| 18 Ağu 2025 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
@ AP Brera Strumica | 2–1 | 90' | ||
| 8 Ağu 2025 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
@ Vardar Skopje | 1–4 | 90' | ||
| 21 May 2025 Kup na Makedonija |
@ Vardar Skopje | 0–2 | 33' | ||
| 17 May 2025 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
@ Tikves Kavadarci | 3–3 | 90' | 2 | |
| 11 May 2025 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
AP Brera Strumica | 1–1 | 0' | ||
| 6 May 2025 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
@ Vardar Skopje | 0–0 | 0' | ||
| 4 May 2025 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
Shkendija Tetovo | 1–1 | 73' | 1 | |
| 27 Nis 2025 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
@ Sileks Kratovo | 0–0 | 14' | ||
| 23 Nis 2025 Kup na Makedonija |
Shkendija Tetovo | 1–1 | 3' | ||
| 19 Nis 2025 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
Gostivar | 1–1 | 3' | ||
| 13 Nis 2025 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
@ Rabotnicki Skopje | 1–0 | 2' | ||
| 9 Nis 2025 Kup na Makedonija |
@ Shkendija Tetovo | 2–1 | 28' | ||
| 5 Nis 2025 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
Pelister Bitola | 4–1 | 0' | ||
| 31 Mar 2025 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
FC Shkupi | 0–0 | 0' | ||
| 15 Mar 2025 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
@ Besa Dobri Dol | 2–3 | 56' | ||
| 9 Mar 2025 Prva Makedonska Fudbalska Liga |
Voska Sport | 1–0 | 77' |
Sakatlıklar
| Sezon | Sakatlık | Tarih | Gün | Kaçırdığı maç |
|---|---|---|---|---|
| 19/20 | Ankle injury | 28 Eki 2019 – 3 Ara 2019 | 37 | 4 |
| 18/19 | Meniscus injury | 16 Kas 2018 – 23 Ağu 2019 | 281 | 37 |
Cezalar ve diğer yoklar
| Sezon | Neden | Tarih | Kaçırdığı maç |
|---|---|---|---|
| 24/25 | Yellow card suspension | 16 Mar 2025 – 31 Mar 2025 | 0 |
| 23/24 | Yellow card suspension | 9 Eki 2023 – 22 Eki 2023 | 1 |
| 20/21 | Yellow card suspension | 16 Kas 2020 – 19 Kas 2020 | 1 |
Başarılar
- 1×
Euro participant
2021 North Macedonia
- 1×
Relegated from 1st league
21/22 MTK Budapest
- 1×
Footballer of the Year
16/17 Vardar Skopje
- 3×
Macedonian champion
16/17 Vardar Skopje, 15/16 Vardar Skopje, 14/15 Vardar Skopje
- 1×
Hungarian champion
18/19 Ferencvárosi TC
- 1×
Conference League participant
22/23 FC Pyunik Yerevan
Milli Takım
| Milli takım | Maç | Gol | İlk maç |
|---|---|---|---|
| North Macedonia | 55 | 1 | 10 Ağu 2011 |
| North Macedonia U21 | 19 | 2 | 11 Şub 2009 |
| North Macedonia U19 | 3 | 0 | 11 Eki 2008 |
| North Macedonia U17 | 2 | 0 | – |
Veri kaynağı: Transfermarkt






