Simone Rapp
- Yaş
- 34
- Mevki
- Centre-Forward
- Boy
- 1,93 m
- Ayak
- right
- Uyruk
- Switzerland
Profil
- Kulüp
- Retired
- Mevki
- Centre-Forward · Left Winger, Left Midfield
- Yaş
- 34 yaşında · 1 Eki 1992
- Doğum yeri
- Cugnasco, Switzerland
- Uyruk
- Switzerland
- Boy
- 1,93 m
- Ayak
- right
- Katılım
- 1 Tem 2026
- Menajer
- Sport 11 AG
Piyasa Değeri
–Piyasa değeri
1,5 mil. €En yüksek değer · 15 Nis 2019
Değer geçmişi
| Tarih | Kulüp | Yaş | Piyasa değeri |
|---|---|---|---|
| 1 Tem 2026 | Retired | 0 | – |
| 2 Haz 2026 | FC Wil 1900 | 33 | 50 bin € |
| 29 Ara 2025 | FC Wil 1900 | 33 | 50 bin € |
| 10 Haz 2025 | FC Wil 1900 | 32 | 50 bin € |
| 23 Ara 2024 | FC Wil 1900 | 32 | 100 bin € |
| 31 May 2024 | Neuchâtel Xamax FCS | 31 | 150 bin € |
| 21 Ara 2023 | Neuchâtel Xamax FCS | 31 | 300 bin € |
| 28 Haz 2023 | Karlsruher SC | 30 | 400 bin € |
| 30 Kas 2022 | Karlsruher SC | 30 | 400 bin € |
| 8 Haz 2022 | FC Vaduz | 29 | 400 bin € |
| 3 Oca 2022 | FC Vaduz | 29 | 300 bin € |
| 3 Haz 2021 | Sepsi OSK Sf. Gheorghe | 28 | 100 bin € |
| 28 Ara 2020 | FC Lausanne-Sport | 28 | 300 bin € |
| 31 Tem 2020 | FC Thun | 27 | 600 bin € |
| 8 Nis 2020 | FC Thun | 27 | 800 bin € |
| 6 Oca 2020 | FC Thun | 27 | 1 mil. € |
| 4 Haz 2019 | FC St. Gallen 1879 | 26 | 1 mil. € |
| 15 Nis 2019 | FC St. Gallen 1879 | 26 | 1,5 mil. € |
| 21 Oca 2019 | FC St. Gallen 1879 | 26 | 1,5 mil. € |
| 24 Nis 2018 | FC Lausanne-Sport | 25 | 1,5 mil. € |
| 8 Oca 2018 | FC Lausanne-Sport | 25 | 1,5 mil. € |
| 12 Tem 2017 | FC Thun | 24 | 900 bin € |
| 14 Nis 2017 | FC Thun | 24 | 750 bin € |
| 20 Ara 2016 | FC Thun | 24 | 1 mil. € |
| 16 Tem 2016 | FC Thun | 23 | 1 mil. € |
| 20 Nis 2016 | FC Thun | 23 | 1 mil. € |
| 18 Ara 2015 | FC Thun | 23 | 600 bin € |
| 29 Eyl 2015 | FC Thun | 22 | 600 bin € |
| 12 Eyl 2014 | FC Wohlen | 21 | 400 bin € |
| 14 Şub 2014 | FC Wohlen | 21 | 400 bin € |
| 9 May 2013 | FC Basel 1893 U21 | 20 | 200 bin € |
| 10 Oca 2012 | FC Locarno | 19 | 250 bin € |
| 15 Haz 2011 | FC Locarno | 18 | 100 bin € |
| 13 Tem 2010 | FC Locarno | 17 | 50 bin € |
Transferler
-
–Piyasa değeri 50 bin €
-
BedelsizPiyasa değeri 150 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2026
-
–Piyasa değeri 400 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2024 · 348 gün kaldı
-
100 bin €Piyasa değeri 400 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2024 · 364 gün kaldı
-
BedelsizPiyasa değeri 100 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2023
-
BedelsizPiyasa değeri 300 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2021 · 135 gün kaldı
-
Kiralık dönüşüPiyasa değeri 600 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2021
-
KiralıkPiyasa değeri 1 mil. € Sözleşme bitişi 12 Ağu 2020 · 730 gün kaldı
-
Kiralık dönüşüPiyasa değeri 1 mil. € Sözleşme bitişi 30 Haz 2021
-
KiralıkPiyasa değeri 1,5 mil. € Sözleşme bitişi 30 Haz 2019 · 905 gün kaldı
-
1 mil. €Piyasa değeri 900 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2021 · 542 gün kaldı
-
–Piyasa değeri 400 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2019 · 1088 gün kaldı
-
BedelsizPiyasa değeri 200 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2018
-
–Piyasa değeri 250 bin €
-
Bedelsiz
İstatistikler
| Sezon | Turnuva | Maç | Gol | Asist |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | Challenge League | 23 | 7 | 2 |
| 2025 | Swiss Cup | 0 | 0 | 0 |
| 2024 | Challenge League | 35 | 4 | 2 |
| 2024 | Swiss Cup | 2 | 2 | 0 |
| 2023 | Challenge League | 30 | 4 | 1 |
| 2023 | Swiss Cup | 0 | 0 | 0 |
| 2022 | 2. Bundesliga | 28 | 3 | 3 |
| 2022 | DFB-Pokal | 2 | 2 | 1 |
| 2021 | Challenge League | 24 | 16 | 2 |
| 2021 | Liechtensteiner Cup | 0 | 0 | 0 |
| 2021 | UEFA Conference League Qualifying | 0 | 0 | 0 |
| 2020 | SuperLiga - Playoff Conference League | 0 | 0 | 0 |
| 2020 | SuperLiga - Championship group | 1 | 0 | 0 |
| 2020 | SuperLiga | 1 | 0 | 0 |
| 2020 | Super League | 0 | 0 | 0 |
| 2020 | Swiss Cup | 0 | 0 | 0 |
| 2019 | Super League Barrage | 2 | 1 | 0 |
| 2019 | Super League | 32 | 6 | 0 |
| 2019 | Swiss Cup | 3 | 1 | 0 |
| 2019 | UEFA Europa League Qualifying | 2 | 1 | 1 |
| 2018 | Super League | 16 | 2 | 0 |
| 2018 | Challenge League | 15 | 6 | 2 |
| 2018 | Swiss Cup | 1 | 0 | 0 |
| 2017 | Super League | 12 | 2 | 1 |
| 2017 | Super League | 18 | 9 | 2 |
| 2017 | Swiss Cup | 4 | 4 | 0 |
| 2016 | Super League | 33 | 9 | 4 |
| 2016 | Swiss Cup | 1 | 1 | 0 |
| 2015 | Super League | 30 | 7 | 4 |
| 2015 | Swiss Cup | 3 | 0 | 1 |
| 2015 | UEFA Europa League Qualifying | 6 | 0 | 2 |
| 2014 | Challenge League | 33 | 12 | 5 |
| 2014 | Swiss Cup | 3 | 2 | 0 |
| 2013 | Challenge League | 24 | 6 | 3 |
| 2013 | Swiss Cup | 2 | 1 | 0 |
| 2012 | Promotion League | 11 | 2 | 0 |
| 2012 | Challenge League | 18 | 1 | 1 |
| 2012 | Swiss Cup | 3 | 1 | 1 |
| 2011 | Challenge League | 23 | 2 | 0 |
| 2011 | 1. Liga group 3 (until 11/12) | 5 | 3 | 0 |
| 2011 | Swiss Cup | 2 | 0 | 0 |
| 2010 | Challenge League | 16 | 2 | 0 |
| 2010 | Swiss Cup | 0 | 0 | 0 |
| 2010 | 2. Liga interregional - Group 4 (- 11/12) | 2 | 0 | 0 |
| 2009 | Swiss U18 Elite League (bis 22/23) | 19 | 7 | 0 |
| 2009 | Schweizer Cup U18 | 0 | 0 | 0 |
Maçlar
| Tarih | Rakip | Sonuç | Dakika | Gol | Asist |
|---|---|---|---|---|---|
| 15 May 2026 Challenge League |
FC Vaduz | 1–3 | 61' | ||
| 11 May 2026 Challenge League |
@ AC Bellinzona | 4–2 | 60' | 1 | |
| 8 May 2026 Challenge League |
Yverdon Sport FC | 0–1 | 12' | ||
| 1 May 2026 Challenge League |
@ FC Stade Nyonnais | 1–0 | 10' | ||
| 25 Nis 2026 Challenge League |
FC Aarau | 2–2 | 16' | ||
| 17 Nis 2026 Challenge League |
@ Etoile Carouge FC | 0–2 | 0' | ||
| 11 Nis 2026 Challenge League |
@ FC Rapperswil-Jona | 0–2 | 75' | ||
| 7 Nis 2026 Challenge League |
Neuchâtel Xamax FCS | 5–2 | 0' | ||
| 3 Nis 2026 Challenge League |
@ FC Stade-Lausanne-Ouchy | 2–0 | 0' | ||
| 22 Mar 2026 Challenge League |
Etoile Carouge FC | 1–3 | 74' | ||
| 13 Mar 2026 Challenge League |
@ Yverdon Sport FC | 0–0 | 90' | ||
| 7 Mar 2026 Challenge League |
AC Bellinzona | 3–3 | 90' | 1 | |
| 1 Mar 2026 Challenge League |
@ Neuchâtel Xamax FCS | 0–0 | 0' | ||
| 22 Şub 2026 Challenge League |
FC Stade-Lausanne-Ouchy | 1–0 | 90' | 1 | |
| 13 Şub 2026 Challenge League |
FC Rapperswil-Jona | 0–2 | 90' | ||
| 7 Şub 2026 Challenge League |
@ FC Aarau | 2–2 | 4' | 1 | |
| 1 Şub 2026 Challenge League |
FC Stade Nyonnais | 0–0 | 1' | ||
| 23 Oca 2026 Challenge League |
@ FC Vaduz | 1–3 | 45' | ||
| 20 Ara 2025 Challenge League |
@ AC Bellinzona | 2–0 | 90' | 1 | |
| 14 Ara 2025 Challenge League |
FC Stade Nyonnais | 1–0 | 0' | ||
| 5 Ara 2025 Challenge League |
@ Etoile Carouge FC | 0–0 | 79' | ||
| 29 Kas 2025 Challenge League |
FC Stade-Lausanne-Ouchy | 0–0 | 90' | ||
| 21 Kas 2025 Challenge League |
Yverdon Sport FC | 2–4 | 90' | 1 | 1 |
| 7 Kas 2025 Challenge League |
@ FC Rapperswil-Jona | 2–1 | 86' | 1 | |
| 2 Kas 2025 Challenge League |
Neuchâtel Xamax FCS | 2–1 | 90' | 1 | |
| 24 Eki 2025 Challenge League |
@ FC Aarau | 0–2 | 10' | ||
| 19 Eki 2025 Challenge League |
FC Vaduz | 0–2 | 28' | ||
| 3 Eki 2025 Challenge League |
@ FC Stade Nyonnais | 1–2 | 0' | ||
| 27 Eyl 2025 Challenge League |
AC Bellinzona | 0–0 | 0' | ||
| 20 Eyl 2025 Swiss Cup |
FC St. Gallen 1879 | 2–4 | 0' | ||
| 12 Eyl 2025 Challenge League |
@ Neuchâtel Xamax FCS | 1–3 | 0' | ||
| 31 Ağu 2025 Challenge League |
@ FC Vaduz | 1–2 | 0' | ||
| 26 Ağu 2025 Challenge League |
FC Rapperswil-Jona | 1–3 | 0' | ||
| 22 Ağu 2025 Challenge League |
@ Yverdon Sport FC | 0–4 | 0' | ||
| 16 Ağu 2025 Swiss Cup |
@ SC Kriens | 3–2 | 0' | ||
| 8 Ağu 2025 Challenge League |
Etoile Carouge FC | 1–0 | 0' | ||
| 1 Ağu 2025 Challenge League |
FC Aarau | 1–3 | 0' | ||
| 26 Tem 2025 Challenge League |
@ FC Stade-Lausanne-Ouchy | 1–1 | 12' | ||
| 23 May 2025 Challenge League |
@ Neuchâtel Xamax FCS | 3–2 | 14' | ||
| 16 May 2025 Challenge League |
FC Stade-Lausanne-Ouchy | 0–2 | 31' | ||
| 9 May 2025 Challenge League |
@ FC Aarau | 4–2 | 17' | ||
| 4 May 2025 Challenge League |
FC Schaffhausen | 3–1 | 32' | ||
| 27 Nis 2025 Challenge League |
AC Bellinzona | 2–2 | 13' | ||
| 21 Nis 2025 Challenge League |
@ FC Thun | 0–7 | 16' | ||
| 13 Nis 2025 Challenge League |
Etoile Carouge FC | 2–2 | 27' | ||
| 4 Nis 2025 Challenge League |
@ FC Stade Nyonnais | 2–0 | 28' | 1 | |
| 1 Nis 2025 Challenge League |
FC Vaduz | 0–3 | 45' | ||
| 28 Mar 2025 Challenge League |
@ FC Schaffhausen | 3–1 | 26' | ||
| 16 Mar 2025 Challenge League |
FC Aarau | 2–2 | 90' | ||
| 8 Mar 2025 Challenge League |
@ AC Bellinzona | 3–0 | 78' |
Sakatlıklar
| Sezon | Sakatlık | Tarih | Gün | Kaçırdığı maç |
|---|---|---|---|---|
| 25/26 | unknown injury | 1 Nis 2026 – 6 Nis 2026 | 6 | 1 |
| 23/24 | unknown injury | 4 Ağu 2023 – 20 Eyl 2023 | 48 | 6 |
| 22/23 | Neck injury | 13 Tem 2022 – 20 Tem 2022 | 8 | 1 |
| 21/22 | Hamstring injury | 3 Nis 2022 – 26 Haz 2022 | 85 | 10 |
| 21/22 | Ill | 3 Şub 2022 – 5 Şub 2022 | 3 | 1 |
| 21/22 | Meniscus tear | 2 Tem 2021 – 18 Ağu 2021 | 48 | 5 |
| 20/21 | Quarantine | 27 Oca 2021 – 8 Şub 2021 | 13 | 3 |
| 19/20 | unknown injury | 14 Tem 2020 – 18 Tem 2020 | 5 | 1 |
| 19/20 | unknown injury | 7 Tem 2020 – 11 Tem 2020 | 5 | 1 |
| 18/19 | unknown injury | 28 Şub 2019 – 7 Mar 2019 | 8 | 1 |
| 17/18 | unknown injury | 3 May 2018 – 16 May 2018 | 14 | 3 |
| 16/17 | Torn muscle fiber | 22 Eyl 2016 – 10 Eki 2016 | 19 | 2 |
| 15/16 | Torn muscle fiber | 22 Nis 2016 – 9 May 2016 | 18 | 3 |
| 15/16 | Tendon tear | 20 Kas 2015 – 31 Oca 2016 | 73 | 4 |
Cezalar ve diğer yoklar
| Sezon | Neden | Tarih | Kaçırdığı maç |
|---|---|---|---|
| 25/26 | Yellow card suspension | 23 Şub 2026 – 2 Mar 2026 | 1 |
| 25/26 | Yellow card suspension | 8 Ara 2025 – 15 Ara 2025 | 1 |
| 24/25 | Yellow card suspension | 10 Şub 2025 – 16 Şub 2025 | 1 |
| 19/20 | Yellow card suspension | 20 Tem 2020 – 23 Tem 2020 | 1 |
| 19/20 | Yellow card suspension | 4 Kas 2019 – 11 Kas 2019 | 1 |
| 17/18 | Yellow card suspension | 20 Şub 2018 – 4 Mar 2018 | 1 |
| 17/18 | Yellow card suspension | 21 Kas 2017 – 27 Kas 2017 | 1 |
| 16/17 | Yellow card suspension | 5 Ara 2016 – 12 Ara 2016 | 1 |
| 13/14 | Yellow card suspension | 16 May 2014 – 19 May 2014 | 1 |
| 12/13 | Yellow card suspension | 29 Nis 2013 – 6 May 2013 | 1 |
Başarılar
Bu bölüm için veri yok.
Milli Takım
| Milli takım | Maç | Gol | İlk maç |
|---|---|---|---|
| Switzerland U21 | 1 | 0 | 6 Şub 2013 |
| Switzerland U20 | 8 | 1 | 5 Eki 2011 |
| Switzerland U19 | 4 | 0 | 4 May 2011 |
Veri kaynağı: Transfermarkt












