Patrick Ebert
- Yaş
- 39
- Mevki
- Right Winger
- Boy
- 1,75 m
- Ayak
- right
- Uyruk
- Germany
Profil
- Kulüp
- Retired
- Mevki
- Right Winger · Left Winger, Attacking Midfield
- Yaş
- 39 yaşında · 17 Mar 1987
- Doğum yeri
- Potsdam, East Germany (GDR)
- Uyruk
- Germany
- Boy
- 1,75 m
- Ayak
- right
- Katılım
- 21 Ara 2022
- Menajer
- TDS SPORTS
- Altyapı kulüpleri
- TuS Gaarden, TSV Russee (-1998), Hertha BSC (1998-2004)
Piyasa Değeri
–Piyasa değeri
4 mil. €En yüksek değer · 24 Oca 2014
Değer geçmişi
| Tarih | Kulüp | Yaş | Piyasa değeri |
|---|---|---|---|
| 30 Eyl 2023 | Retired | 36 | – |
| 27 Eki 2022 | Istanbulspor | 35 | 75 bin € |
| 27 Haz 2022 | AC Kavala | 35 | 125 bin € |
| 22 Şub 2022 | AC Kavala | 34 | 150 bin € |
| 21 May 2021 | Xanthi FC | 34 | 200 bin € |
| 8 Mar 2021 | Xanthi FC | 33 | 200 bin € |
| 8 Nis 2020 | SG Dynamo Dresden | 33 | 325 bin € |
| 2 Nis 2020 | SG Dynamo Dresden | 33 | 400 bin € |
| 13 Ara 2019 | SG Dynamo Dresden | 32 | 450 bin € |
| 12 Haz 2019 | SG Dynamo Dresden | 32 | 500 bin € |
| 8 Oca 2019 | SG Dynamo Dresden | 31 | 600 bin € |
| 19 Haz 2018 | FC Ingolstadt 04 | 31 | 600 bin € |
| 22 Oca 2018 | FC Ingolstadt 04 | 30 | 1 mil. € |
| 29 Haz 2017 | Rayo Vallecano | 30 | 1,5 mil. € |
| 24 Oca 2017 | Rayo Vallecano | 29 | 1,5 mil. € |
| 15 Tem 2016 | Rayo Vallecano | 29 | 1,5 mil. € |
| 22 Şub 2016 | Rayo Vallecano | 28 | 2 mil. € |
| 18 Haz 2015 | Spartak Moscow | 28 | 2,5 mil. € |
| 23 Şub 2015 | Spartak Moscow | 27 | 3 mil. € |
| 31 Tem 2014 | Spartak Moscow | 27 | 3 mil. € |
| 29 Oca 2014 | Real Valladolid CF | 26 | 3 mil. € |
| 24 Oca 2014 | Real Valladolid CF | 26 | 4 mil. € |
| 14 Haz 2013 | Real Valladolid CF | 26 | 4 mil. € |
| 11 Oca 2013 | Real Valladolid CF | 25 | 3 mil. € |
| 8 Ağu 2012 | Real Valladolid CF | 25 | 1,5 mil. € |
| 29 Haz 2012 | Hertha BSC | 25 | 2 mil. € |
| 23 Oca 2012 | Hertha BSC | 24 | 3 mil. € |
| 29 Haz 2011 | Hertha BSC | 24 | 3 mil. € |
| 12 Oca 2011 | Hertha BSC | 23 | 2,5 mil. € |
| 13 Haz 2010 | Hertha BSC | 23 | 2,75 mil. € |
| 10 Haz 2009 | Hertha BSC | 22 | 4 mil. € |
| 11 Eyl 2008 | Hertha BSC | 21 | 2,5 mil. € |
| 8 Kas 2007 | Hertha BSC | 20 | 1,5 mil. € |
| 21 Haz 2007 | Hertha BSC | 20 | 900 bin € |
| 16 Oca 2007 | Hertha BSC | 19 | 500 bin € |
| 8 Eyl 2006 | Hertha BSC | 19 | 400 bin € |
| 18 Eki 2005 | Hertha BSC II | 18 | 150 bin € |
| 11 Tem 2005 | Hertha BSC II | 18 | 50 bin € |
Transferler
-
–Piyasa değeri 75 bin €
-
BedelsizPiyasa değeri 125 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2024
-
–Piyasa değeri 200 bin €
-
–Piyasa değeri 200 bin €
-
–Piyasa değeri 325 bin €
-
–Piyasa değeri 325 bin €
-
BedelsizPiyasa değeri 600 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2020
-
–Piyasa değeri 1,5 mil. € Sözleşme bitişi 30 Haz 2018
-
–Piyasa değeri 1,5 mil. €
-
BedelsizPiyasa değeri 2,5 mil. € Sözleşme bitişi 30 Haz 2017 · 706 gün kaldı
-
1,3 mil. €Piyasa değeri 3 mil. € Sözleşme bitişi 30 Haz 2017
-
BedelsizPiyasa değeri 2 mil. €
-
–Piyasa değeri 150 bin €
-
–
-
–
-
–
İstatistikler
| Sezon | Turnuva | Maç | Gol | Asist |
|---|---|---|---|---|
| 2022 | Türkiye Kupasi | 1 | 0 | 0 |
| 2022 | Süper Lig | 7 | 0 | 0 |
| 2021 | Super League 2 | 19 | 2 | 2 |
| 2020 | Relegation Super League | 2 | 1 | 0 |
| 2020 | Super League 2 Play-off | 4 | 1 | 1 |
| 2020 | Super League 2 | 17 | 2 | 2 |
| 2019 | 2. Bundesliga | 21 | 1 | 2 |
| 2019 | DFB-Pokal | 1 | 1 | 0 |
| 2018 | 2. Bundesliga | 28 | 3 | 2 |
| 2018 | DFB-Pokal | 1 | 0 | 0 |
| 2017 | 2. Bundesliga | 4 | 0 | 1 |
| 2017 | Regionalliga Bayern | 1 | 0 | 0 |
| 2016 | LaLiga2 | 27 | 5 | 4 |
| 2016 | Copa del Rey | 1 | 0 | 0 |
| 2015 | LaLiga | 9 | 0 | 0 |
| 2015 | Copa del Rey | 1 | 1 | 0 |
| 2015 | Premier Liga | 0 | 0 | 0 |
| 2014 | Premier Liga | 17 | 0 | 4 |
| 2014 | Russian Cup | 1 | 0 | 0 |
| 2013 | Premier Liga | 6 | 0 | 0 |
| 2013 | Russian Cup | 1 | 0 | 0 |
| 2013 | LaLiga | 13 | 3 | 5 |
| 2013 | Copa del Rey | 2 | 0 | 0 |
| 2012 | LaLiga | 23 | 6 | 7 |
| 2012 | Copa del Rey | 0 | 0 | 0 |
| 2011 | Bundesliga Playoffs | 2 | 0 | 0 |
| 2011 | Bundesliga | 26 | 0 | 3 |
| 2011 | DFB-Pokal | 4 | 2 | 2 |
| 2010 | 2. Bundesliga | 12 | 1 | 3 |
| 2010 | DFB-Pokal | 0 | 0 | 0 |
| 2009 | Bundesliga | 16 | 1 | 0 |
| 2009 | Regionalliga Nord (- 11/12) | 1 | 0 | 0 |
| 2009 | UEFA Europa League | 3 | 0 | 0 |
| 2009 | DFB-Pokal | 2 | 0 | 0 |
| 2009 | UEFA Europa League Qualifying | 2 | 0 | 2 |
| 2008 | Bundesliga | 21 | 3 | 8 |
| 2008 | Regionalliga Nord (- 11/12) | 3 | 0 | 0 |
| 2008 | UEFA-Cup (- 2009) | 1 | 0 | 0 |
| 2008 | DFB-Pokal | 1 | 1 | 0 |
| 2008 | UEFA-Cup Qualifikation | 3 | 1 | 3 |
| 2007 | Bundesliga | 27 | 1 | 3 |
| 2007 | DFB-Pokal | 2 | 1 | 0 |
| 2006 | Bundesliga | 19 | 2 | 2 |
| 2006 | Regionalliga Nord (94/95 - 07/08) | 7 | 1 | 0 |
| 2006 | DFB-Pokal | 2 | 0 | 0 |
| 2006 | UEFA-Cup (- 2009) | 1 | 0 | 0 |
| 2006 | UEFA-Cup Qualifikation | 2 | 0 | 0 |
| 2006 | Ligapokal | 0 | 0 | 0 |
| 2006 | UEFA Intertoto Cup (-2009) | 2 | 0 | 0 |
| 2005 | German Under-19 Championship | 2 | 0 | 0 |
| 2005 | Regionalliga Nord (94/95 - 07/08) | 30 | 6 | 4 |
| 2005 | A-Junioren Bundesliga North/Northeast (- 23/24) | 10 | 4 | 0 |
| 2004 | German Under-19 Championship | 2 | 0 | 0 |
| 2004 | A-Junioren Bundesliga North/Northeast (- 23/24) | 24 | 11 | 0 |
| 2004 | Regionalliga Nord (94/95 - 07/08) | 2 | 0 | 0 |
| 2003 | German Under-17 Championship | 0 | 0 | 0 |
| 2003 | DFB-Pokal der Junioren | 1 | 0 | 0 |
| 2003 | A-Junioren Bundesliga North/Northeast (- 23/24) | 9 | 0 | 0 |
| 2002 | German Under-17 Championship | 1 | 0 | 0 |
Maçlar
| Tarih | Rakip | Sonuç | Dakika | Gol | Asist |
|---|---|---|---|---|---|
| 20 Ara 2022 Türkiye Kupasi |
@ Fenerbahce | 1–3 | 0' | ||
| 13 Kas 2022 Süper Lig |
Hatayspor | 0–1 | 27' | ||
| 10 Kas 2022 Türkiye Kupasi |
Etimesgut SK | 3–2 | 120' | ||
| 5 Kas 2022 Süper Lig |
@ Giresunspor | 2–3 | 0' | ||
| 30 Eki 2022 Süper Lig |
Fenerbahce | 2–5 | 30' | ||
| 21 Eki 2022 Süper Lig |
@ Antalyaspor | 1–2 | 0' | ||
| 16 Eki 2022 Süper Lig |
@ Basaksehir FK | 0–2 | 28' | ||
| 8 Eki 2022 Süper Lig |
MKE Ankaragücü | 1–2 | 0' | ||
| 3 Eki 2022 Süper Lig |
@ Fatih Karagümrük | 2–1 | 0' | ||
| 17 Eyl 2022 Süper Lig |
Beşiktaş JK | 2–2 | 0' | ||
| 11 Eyl 2022 Süper Lig |
@ Sivasspor | 1–1 | 9' | ||
| 27 Ağu 2022 Süper Lig |
@ Alanyaspor | 1–0 | 0' | ||
| 22 Ağu 2022 Süper Lig |
Konyaspor | 0–4 | 30' | ||
| 13 Ağu 2022 Süper Lig |
@ Kayserispor | 0–1 | 4' | ||
| 5 Ağu 2022 Süper Lig |
Trabzonspor | 0–2 | 21' | ||
| 1 May 2022 Super League 2 |
@ Veria 1960 | 1–2 | 90' | ||
| 27 Nis 2022 Super League 2 |
Iraklis Thessaloniki | 1–1 | 0' | ||
| 20 Nis 2022 Super League 2 |
Anagennisi Karditsa | 3–1 | 90' | ||
| 17 Nis 2022 Super League 2 |
@ Panserraikos | 0–2 | 90' | ||
| 13 Nis 2022 Super League 2 |
Olympiacos Piraeus B | 0–0 | 0' | ||
| 10 Nis 2022 Super League 2 |
@ Apollon Larisa | 1–0 | 89' | 1 | |
| 6 Nis 2022 Super League 2 |
AE Larisa | 0–1 | 90' | ||
| 3 Nis 2022 Super League 2 |
@ Trikala FC | 2–0 | 90' | 1 | |
| 30 Mar 2022 Super League 2 |
PAOK Thessaloniki B | 1–1 | 90' | ||
| 27 Mar 2022 Super League 2 |
@ Olympiakos Volos | 2–0 | 84' | 1 | |
| 20 Mar 2022 Super League 2 |
Niki Volos | 0–2 | 0' | ||
| 13 Mar 2022 Super League 2 |
@ Almopos Aridea | 1–1 | 0' | ||
| 6 Mar 2022 Super League 2 |
Thesprotos Igoumenitsa | 1–1 | 90' | ||
| 27 Şub 2022 Super League 2 |
@ Xanthi FC | 0–0 | 90' | ||
| 20 Şub 2022 Super League 2 |
Pierikos Katerini | 1–2 | 90' | ||
| 16 Şub 2022 Super League 2 |
@ Anagennisi Karditsa | 0–1 | 90' | ||
| 13 Şub 2022 Super League 2 |
Apollon Kalamaria | 3–0 | 90' | 1 | |
| 9 Şub 2022 Super League 2 |
@ PAOK Thessaloniki B | 1–1 | 0' | ||
| 6 Şub 2022 Super League 2 |
Veria 1960 | 0–2 | 90' | ||
| 2 Şub 2022 Super League 2 |
@ AE Larisa | 0–3 | 90' | ||
| 30 Oca 2022 Super League 2 |
@ Iraklis Thessaloniki | 2–1 | 90' | ||
| 26 Oca 2022 Super League 2 |
Trikala FC | 1–0 | 90' | ||
| 23 Oca 2022 Super League 2 |
Panserraikos | 2–2 | 90' | ||
| 15 Oca 2022 Super League 2 |
@ Olympiacos Piraeus B | 2–2 | 80' | ||
| 30 May 2021 Relegation Super League |
@ Panetolikos | 0–1 | 90' | ||
| 26 May 2021 Relegation Super League |
Panetolikos | 2–1 | 90' | 1 | |
| 19 May 2021 Super League 2 Play-off |
Levadiakos | 1–0 | 90' | 1 | |
| 16 May 2021 Super League 2 Play-off |
Ergotelis FC | 0–1 | 90' | ||
| 9 May 2021 Super League 2 Play-off |
@ Ionikos Nikea | 2–0 | 74' | 1 | |
| 5 May 2021 Super League 2 Play-off |
@ Diagoras Rodos | 1–0 | 0' | ||
| 28 Nis 2021 Super League 2 Play-off |
Chania City FC | 1–1 | 30' | ||
| 21 Nis 2021 Super League 2 |
Panachaiki FC | 4–0 | 0' | ||
| 17 Nis 2021 Super League 2 |
@ OF Ierapetra | 2–1 | 90' | ||
| 11 Nis 2021 Super League 2 |
Diagoras Rodos | 2–0 | 84' | ||
| 7 Nis 2021 Super League 2 |
@ Trikala FC | 0–0 | 0' |
Sakatlıklar
| Sezon | Sakatlık | Tarih | Gün | Kaçırdığı maç |
|---|---|---|---|---|
| 19/20 | muscle stiffness | 27 Şub 2020 – 2 Mar 2020 | 5 | 1 |
| 19/20 | Torn muscle fiber | 18 Kas 2019 – 8 Ara 2019 | 21 | 2 |
| 18/19 | infection | 5 Nis 2019 – 18 Nis 2019 | 14 | 1 |
| 18/19 | muscular problems | 25 Mar 2019 – 5 Nis 2019 | 12 | 2 |
| 18/19 | muscular problems | 18 Şub 2019 – 27 Şub 2019 | 10 | 1 |
| 18/19 | inflammation | 18 Oca 2019 – 29 Oca 2019 | 12 | 0 |
| 16/17 | Hamstring strain | 12 Eyl 2016 – 22 Eyl 2016 | 11 | 1 |
| 15/16 | Achilles tendon rupture | 8 Ara 2015 – 30 Haz 2016 | 206 | 27 |
| 13/14 | flu | 8 Oca 2014 – 16 Oca 2014 | 9 | 1 |
| 12/13 | Torn muscle fiber | 22 Oca 2013 – 20 Mar 2013 | 58 | 8 |
| 12/13 | Patellar tendon problems | 11 Ara 2012 – 8 Oca 2013 | 29 | 3 |
| 10/11 | Torn lateral ankle ligament | 17 May 2011 – 15 Haz 2011 | 30 | 0 |
| 10/11 | bruise | 5 May 2011 – 12 May 2011 | 8 | 1 |
| 10/11 | Cruciate ligament tear | 20 Tem 2010 – 4 Oca 2011 | 169 | 19 |
| 09/10 | Knee problems | 25 Mar 2010 – 7 Nis 2010 | 14 | 2 |
Cezalar ve diğer yoklar
| Sezon | Neden | Tarih | Kaçırdığı maç |
|---|---|---|---|
| 21/22 | Yellow card suspension | 21 Nis 2022 – 28 Nis 2022 | 1 |
| 21/22 | Yellow card suspension | 11 Nis 2022 – 14 Nis 2022 | 1 |
| 21/22 | Yellow card suspension | 7 Mar 2022 – 21 Mar 2022 | 2 |
| 21/22 | Yellow card suspension | 7 Şub 2022 – 10 Şub 2022 | 1 |
| 20/21 | Indirect card suspension | 22 Şub 2021 – 1 Mar 2021 | 1 |
| 19/20 | Yellow card suspension | 11 Şub 2020 – 18 Şub 2020 | 1 |
| 19/20 | Yellow card suspension | 29 Eki 2019 – 5 Kas 2019 | 1 |
| 18/19 | Yellow card suspension | 7 Eki 2018 – 22 Eki 2018 | 1 |
| 15/16 | Red card suspension | 15 Eyl 2015 – 5 Eki 2015 | 4 |
| 13/14 | Yellow card suspension | 22 Kas 2013 – 1 Ara 2013 | 1 |
| 13/14 | Indirect card suspension | 3 Kas 2013 – 11 Kas 2013 | 1 |
Başarılar
- 1×
Promotion to 1st league
10/11 Hertha BSC
- 1×
German second tier champion
10/11 Hertha BSC
- 1×
European Under-21 participant
2009 Germany U21
- 1×
UI Cup winner
06/07 Hertha BSC
- 1×
German Under-19 cup winner
03/04 Hertha BSC U19
- 1×
German Under-17 Bundesliga champion
02/03 Hertha BSC U17
- 2×
German Under-19 Bundesliga North/North-east champion
05/06 Hertha BSC U19, 04/05 Hertha BSC U19
- 1×
European Under-21 champion
2009 Germany U21
- 2×
Uefa Cup participant
08/09 Hertha BSC, 06/07 Hertha BSC
- 1×
Europa League participant
09/10 Hertha BSC
Milli Takım
| Milli takım | Maç | Gol | İlk maç |
|---|---|---|---|
| Germany U21 | 13 | 1 | 6 Şub 2007 |
| Germany U20 | 1 | 0 | 14 Kas 2006 |
| Germany U19 | 12 | 4 | 12 Eyl 2005 |
| Germany U18 | 5 | 1 | 23 Kas 2004 |
| Germany U17 | 2 | 0 | 23 Şub 2004 |
Veri kaynağı: Transfermarkt



























