Mo Dauda
- Piyasa değeri
- 150 bin €
- Yaş
- 28
- Mevki
- Left Winger
- Boy
- 1,74 m
- Ayak
- right
- Forma
- #11
- Uyruk
- Ghana
Profil
- Kulüp
- CD Lugo
- Mevki
- Left Winger · Right Winger, Second Striker
- Yaş
- 28 yaşında · 20 Şub 1998
- Doğum yeri
- Larabanga, Ghana
- Uyruk
- Ghana
- Boy
- 1,74 m
- Ayak
- right
- Forma
- #11
- Katılım
- 13 Ağu 2026
- Sözleşme bitişi
- 30 Haz 2027
- Menajer
- LH Sport & Entertainment Management, S.L.
- Altyapı kulüpleri
- Matesco (2009-2013), Global Stars FC (2013-2014), Asante Kotoko (2014-2016)
Piyasa Değeri
150 bin €Piyasa değeri
1,2 mil. €En yüksek değer · 14 Haz 2023
Değer geçmişi
| Tarih | Kulüp | Yaş | Piyasa değeri |
|---|---|---|---|
| 23 Eyl 2026 | CD Lugo | 28 | 150 bin € |
| 24 Haz 2026 | Portimonense SAD | 28 | 175 bin € |
| 22 Ara 2025 | Portimonense SAD | 27 | 200 bin € |
| 25 Haz 2025 | UD Ibiza | 27 | 300 bin € |
| 18 Ara 2024 | UD Ibiza | 26 | 300 bin € |
| 14 Eki 2024 | UD Ibiza | 26 | 400 bin € |
| 24 Haz 2024 | CD Eldense | 26 | 800 bin € |
| 20 Ara 2023 | CD Tenerife | 25 | 1 mil. € |
| 14 Haz 2023 | CD Tenerife | 25 | 1,2 mil. € |
| 29 Ara 2022 | CD Tenerife | 24 | 1,2 mil. € |
| 29 Haz 2022 | FC Cartagena | 24 | 1,2 mil. € |
| 21 Mar 2022 | FC Cartagena | 24 | 1 mil. € |
| 27 Ara 2021 | FC Cartagena | 23 | 800 bin € |
| 7 Haz 2021 | RSC Anderlecht | 23 | 800 bin € |
| 17 Mar 2021 | RSC Anderlecht | 23 | 900 bin € |
| 16 Eki 2020 | RSC Anderlecht | 22 | 700 bin € |
| 30 Tem 2020 | Esbjerg fB | 22 | 700 bin € |
| 8 Nis 2020 | Esbjerg fB | 22 | 725 bin € |
| 22 Ara 2019 | Esbjerg fB | 21 | 800 bin € |
| 12 Haz 2019 | Vitesse Arnhem | 21 | 850 bin € |
| 27 Ara 2018 | RSC Anderlecht | 20 | 500 bin € |
| 1 Ağu 2018 | RSC Anderlecht | 20 | 400 bin € |
Transferler
-
BedelsizPiyasa değeri 175 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2027 · 321 gün kaldı
-
BedelsizPiyasa değeri 300 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2027 · 302 gün kaldı
-
Kiralık dönüşüPiyasa değeri 300 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2026
-
KiralıkPiyasa değeri 800 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2025 · 677 gün kaldı
-
Kiralık dönüşüPiyasa değeri 800 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2026
-
KiralıkPiyasa değeri 1 mil. € Sözleşme bitişi 30 Haz 2024 · 839 gün kaldı
-
BedelsizPiyasa değeri 1,2 mil. € Sözleşme bitişi 30 Nis 2026
-
Kiralık dönüşüPiyasa değeri 1,2 mil. € Sözleşme bitişi 30 Haz 2023
-
KiralıkPiyasa değeri 1,2 mil. € Sözleşme bitişi 30 Haz 2023 · 343 gün kaldı
-
Kiralık dönüşüPiyasa değeri 1,2 mil. € Sözleşme bitişi 30 Haz 2023
-
KiralıkPiyasa değeri 800 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2022 · 668 gün kaldı
-
Kiralık dönüşüPiyasa değeri 700 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2023
-
KiralıkPiyasa değeri 850 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2020 · 671 gün kaldı
-
Kiralık dönüşüPiyasa değeri 850 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2021
-
KiralıkPiyasa değeri 500 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2019 · 1611 gün kaldı
-
– Sözleşme bitişi 30 Haz 2023 · 1095 gün kaldı
-
234 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2021
İstatistikler
| Sezon | Turnuva | Maç | Gol | Asist |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Primera Federación - Grupo I | 11 | 0 | 2 |
| 2026 | Liga Portugal 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 | Liga Portugal 2 | 24 | 2 | 0 |
| 2025 | Taça de Portugal | 2 | 0 | 0 |
| 2025 | Primera Federación - Grupo I | 0 | 0 | 0 |
| 2024 | Promoción de ascenso a LaLiga2 | 2 | 0 | 0 |
| 2024 | Primera Federación - Grupo II | 18 | 6 | 1 |
| 2024 | Copa del Rey | 0 | 0 | 0 |
| 2024 | LaLiga2 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 | LaLiga2 | 14 | 0 | 0 |
| 2023 | Copa del Rey | 0 | 0 | 0 |
| 2023 | LaLiga2 | 11 | 0 | 0 |
| 2022 | LaLiga2 | 27 | 4 | 3 |
| 2022 | Copa del Rey | 1 | 0 | 1 |
| 2021 | LaLiga2 | 35 | 9 | 3 |
| 2021 | Copa del Rey | 3 | 0 | 0 |
| 2021 | Jupiler Pro League | 0 | 0 | 0 |
| 2021 | UEFA Conference League Qualifying | 1 | 0 | 0 |
| 2020 | Jupiler Pro League Champions' Play-Offs | 4 | 0 | 0 |
| 2020 | Jupiler Pro League | 13 | 1 | 0 |
| 2020 | Croky Cup | 3 | 0 | 1 |
| 2019 | Superliga Relegation round | 5 | 2 | 1 |
| 2019 | Superliga | 17 | 2 | 0 |
| 2019 | Betano Pokalen | 3 | 1 | 1 |
| 2019 | Reserveligaen Spring | 1 | 0 | 0 |
| 2019 | Jupiler Pro League | 0 | 0 | 0 |
| 2018 | Play-Offs Conference League | 4 | 0 | 1 |
| 2018 | Eredivisie | 12 | 3 | 0 |
| 2018 | Jupiler Pro League | 5 | 0 | 0 |
| 2018 | UEFA Europa League | 2 | 0 | 0 |
| 2018 | Croky Cup | 0 | 0 | 0 |
| 2017 | Jupiler Pro League Champions' Play-Offs | 0 | 0 | 0 |
| 2017 | Jupiler Pro League | 2 | 0 | 0 |
| 2014 | Ghana Premier League | 11 | 4 | 0 |
| 2014 | CAF-Champions League | 2 | 0 | 0 |
Maçlar
| Tarih | Rakip | Sonuç | Dakika | Gol | Asist |
|---|---|---|---|---|---|
| 6 Kas 2026 Primera Federación - Grupo I |
@ CP Cacereño | 1–0 | 30' | ||
| 1 Kas 2026 Primera Federación - Grupo I |
Mérida AD | 2–1 | 45' | ||
| 23 Eki 2026 Primera Federación - Grupo I |
@ Real Unión Club | 1–4 | 90' | ||
| 17 Eki 2026 Primera Federación - Grupo I |
RC Deportivo Fabril | 3–0 | 70' | ||
| 12 Eki 2026 Primera Federación - Grupo I |
UD Logroñés | 3–1 | 58' | ||
| 2 Eki 2026 Primera Federación - Grupo I |
@ Real Avilés Industrial | 2–1 | 65' | ||
| 26 Eyl 2026 Primera Federación - Grupo I |
Racing Ferrol | 1–0 | 79' | ||
| 20 Eyl 2026 Primera Federación - Grupo I |
@ Zamora CF | 2–1 | 76' | ||
| 13 Eyl 2026 Primera Federación - Grupo I |
CD Coria | 1–0 | 82' | ||
| 4 Eyl 2026 Primera Federación - Grupo I |
@ SD Ponferradina | 0–0 | 32' | ||
| 30 Ağu 2026 Primera Federación - Grupo I |
@ Unionistas CF | 3–1 | 29' | 2 | |
| 8 Ağu 2026 Liga Portugal 2 |
@ FC Penafiel | 1–0 | 0' | ||
| 17 May 2026 Liga Portugal 2 |
SC Farense | 1–0 | 0' | ||
| 9 May 2026 Liga Portugal 2 |
@ FC Felgueiras 1932 | 1–1 | 0' | ||
| 3 May 2026 Liga Portugal 2 |
GD Chaves | 3–2 | 68' | ||
| 25 Nis 2026 Liga Portugal 2 |
@ Leixões SC | 0–2 | 79' | ||
| 19 Nis 2026 Liga Portugal 2 |
Lusitânia FC Lourosa | 3–2 | 90' | 2 | |
| 12 Nis 2026 Liga Portugal 2 |
@ CS Marítimo | 0–1 | 37' | ||
| 3 Nis 2026 Liga Portugal 2 |
@ UD Oliveirense | 2–1 | 63' | ||
| 21 Mar 2026 Liga Portugal 2 |
FC Porto B | 2–1 | 71' | ||
| 16 Mar 2026 Liga Portugal 2 |
@ SC União Torreense | 0–1 | 76' | ||
| 7 Mar 2026 Liga Portugal 2 |
FC Paços de Ferreira | 2–3 | 24' | ||
| 28 Şub 2026 Liga Portugal 2 |
@ UD Leiria | 0–1 | 0' | ||
| 22 Şub 2026 Liga Portugal 2 |
Académico Viseu FC | 0–1 | 61' | ||
| 15 Şub 2026 Liga Portugal 2 |
@ Sporting CP B | 3–4 | 4' | ||
| 9 Şub 2026 Liga Portugal 2 |
SL Benfica B | 1–1 | 18' | ||
| 31 Oca 2026 Liga Portugal 2 |
@ FC Vizela | 1–1 | 0' | ||
| 25 Oca 2026 Liga Portugal 2 |
CD Feirense | 0–1 | 1' | ||
| 17 Oca 2026 Liga Portugal 2 |
@ FC Penafiel | 2–0 | 12' | ||
| 11 Oca 2026 Liga Portugal 2 |
FC Felgueiras 1932 | 0–0 | 66' | ||
| 3 Oca 2026 Liga Portugal 2 |
@ SC Farense | 1–0 | 18' | ||
| 20 Ara 2025 Liga Portugal 2 |
@ GD Chaves | 1–0 | 14' | ||
| 14 Ara 2025 Liga Portugal 2 |
Leixões SC | 1–2 | 22' | ||
| 7 Ara 2025 Liga Portugal 2 |
@ Lusitânia FC Lourosa | 2–3 | 6' | ||
| 30 Kas 2025 Liga Portugal 2 |
CS Marítimo | 0–2 | 45' | ||
| 23 Kas 2025 Liga Portugal 2 |
@ FC Porto B | 0–1 | 0' | ||
| 8 Kas 2025 Liga Portugal 2 |
UD Oliveirense | 1–1 | 63' | ||
| 30 Eki 2025 Liga Portugal 2 |
SC União Torreense | 0–1 | 5' | ||
| 25 Eki 2025 Liga Portugal 2 |
@ FC Paços de Ferreira | 1–4 | 45' | ||
| 18 Eki 2025 Taça de Portugal |
FC Arouca | 1–2 | 12' | ||
| 4 Eki 2025 Liga Portugal 2 |
UD Leiria | 1–1 | 2' | ||
| 27 Eyl 2025 Liga Portugal 2 |
@ Académico Viseu FC | 3–2 | 0' | ||
| 20 Eyl 2025 Taça de Portugal |
@ GD Vitória Sernache | 2–1 | 57' | ||
| 14 Eyl 2025 Liga Portugal 2 |
Sporting CP B | 1–2 | 8' | ||
| 31 Ağu 2025 Primera Federación - Grupo I |
@ CD Guadalajara | 2–0 | 0' | ||
| 8 Haz 2025 Promoción de ascenso a LaLiga2 |
FC Andorra | 0–1 | 90' | ||
| 1 Haz 2025 Promoción de ascenso a LaLiga2 |
@ FC Andorra | 0–2 | 78' | ||
| 24 May 2025 Primera Federación - Grupo II |
AD Ceuta FC | 5–0 | 0' | ||
| 17 May 2025 Primera Federación - Grupo II |
@ Atlético Madrileño | 0–0 | 0' | ||
| 10 May 2025 Primera Federación - Grupo II |
AD Alcorcón | 2–0 | 0' |
Sakatlıklar
| Sezon | Sakatlık | Tarih | Gün | Kaçırdığı maç |
|---|---|---|---|---|
| 23/24 | Hamstring injury | 4 Kas 2023 – 5 Ara 2023 | 32 | 5 |
| 22/23 | Muscle injury | 22 Şub 2023 – 22 Nis 2023 | 60 | 7 |
| 22/23 | Hairline crack in the lumbar region | 12 Eyl 2022 – 10 Eki 2022 | 29 | 4 |
| 20/21 | Corona virus | 24 Eyl 2020 – 1 Eki 2020 | 8 | 1 |
Cezalar ve diğer yoklar
| Sezon | Neden | Tarih | Kaçırdığı maç |
|---|---|---|---|
| 21/22 | Red card suspension | 6 Nis 2022 – 13 Nis 2022 | 1 |
| 21/22 | Indirect card suspension | 6 Ara 2021 – 13 Ara 2021 | 1 |
| 19/20 | Yellow card suspension | 19 Haz 2020 – 23 Haz 2020 | 1 |
Başarılar
- 1×
Europa League participant
18/19 RSC Anderlecht
Milli Takım
| Milli takım | Maç | Gol | İlk maç |
|---|---|---|---|
| Ghana | 0 | 0 | – |
| Ghana U20 | 7 | 4 | – |
| Ghana U23 | 3 | 0 | – |
Veri kaynağı: Transfermarkt




















