Manuel Zeitz
- Yaş
- 36
- Mevki
- Defensive Midfield
- Boy
- 1,81 m
- Ayak
- right
- Forma
- #8
- Uyruk
- Germany
Profil
- Kulüp
- FC Rastpfuhl
- Mevki
- Defensive Midfield · Centre-Back, Central Midfield
- Yaş
- 36 yaşında · 1 Ağu 1990
- Doğum yeri
- Völklingen, Germany
- Uyruk
- Germany
- Boy
- 1,81 m
- Ayak
- right
- Forma
- #8
- Katılım
- 1 Tem 2026
- Menajer
- Soccer and more
- Altyapı kulüpleri
- SC 1910 Großrosseln (1994-2004), 1.FC Saarbrücken (2004-07/2008)
Piyasa Değeri
–Piyasa değeri
600 bin €En yüksek değer · 29 Haz 2013
Değer geçmişi
| Tarih | Kulüp | Yaş | Piyasa değeri |
|---|---|---|---|
| 2 Tem 2026 | FC Rastpfuhl | 35 | – |
| 29 May 2026 | 1.FC Saarbrücken | 35 | 100 bin € |
| 23 Ara 2025 | 1.FC Saarbrücken | 35 | 150 bin € |
| 11 Haz 2025 | 1.FC Saarbrücken | 34 | 150 bin € |
| 30 Ara 2024 | 1.FC Saarbrücken | 34 | 150 bin € |
| 11 Haz 2024 | 1.FC Saarbrücken | 33 | 175 bin € |
| 28 Ara 2023 | 1.FC Saarbrücken | 33 | 200 bin € |
| 13 Haz 2023 | 1.FC Saarbrücken | 32 | 200 bin € |
| 8 Ara 2022 | 1.FC Saarbrücken | 32 | 200 bin € |
| 1 Haz 2022 | 1.FC Saarbrücken | 31 | 250 bin € |
| 30 Ara 2021 | 1.FC Saarbrücken | 31 | 250 bin € |
| 14 Haz 2021 | 1.FC Saarbrücken | 30 | 250 bin € |
| 20 Oca 2021 | 1.FC Saarbrücken | 30 | 250 bin € |
| 11 Eyl 2020 | 1.FC Saarbrücken | 30 | 225 bin € |
| 6 Şub 2020 | 1.FC Saarbrücken | 29 | 200 bin € |
| 12 Ağu 2019 | 1.FC Saarbrücken | 29 | 175 bin € |
| 11 Şub 2019 | 1.FC Saarbrücken | 28 | 175 bin € |
| 6 Ağu 2018 | 1.FC Saarbrücken | 28 | 200 bin € |
| 4 Şub 2018 | 1.FC Saarbrücken | 27 | 200 bin € |
| 21 Ağu 2017 | 1.FC Saarbrücken | 27 | 175 bin € |
| 6 Şub 2017 | 1.FC Saarbrücken | 26 | 200 bin € |
| 9 Ağu 2016 | 1.FC Saarbrücken | 26 | 250 bin € |
| 8 Şub 2016 | FC Energie Cottbus | 25 | 300 bin € |
| 1 Tem 2015 | FC Energie Cottbus | 24 | 350 bin € |
| 7 Mar 2015 | FC Energie Cottbus | 24 | 350 bin € |
| 6 Kas 2014 | FC Energie Cottbus | 24 | 350 bin € |
| 8 Ağu 2014 | FC Energie Cottbus | 24 | 350 bin € |
| 24 Oca 2014 | 1.FC Saarbrücken | 23 | 400 bin € |
| 29 Haz 2013 | SC Paderborn 07 | 22 | 600 bin € |
| 4 Oca 2013 | SC Paderborn 07 | 22 | 600 bin € |
| 29 Haz 2012 | 1.FC Nuremberg | 21 | 400 bin € |
| 23 Oca 2012 | 1.FC Nuremberg | 21 | 500 bin € |
| 30 May 2011 | 1.FC Saarbrücken | 20 | 600 bin € |
| 17 Oca 2011 | 1.FC Saarbrücken | 20 | 600 bin € |
| 31 Ağu 2010 | 1.FC Saarbrücken | 20 | 450 bin € |
| 23 May 2010 | 1.FC Saarbrücken | 19 | 300 bin € |
| 1 Mar 2010 | 1.FC Saarbrücken | 19 | 200 bin € |
| 13 Kas 2009 | 1.FC Saarbrücken | 19 | 125 bin € |
| 20 Ağu 2009 | 1.FC Saarbrücken | 19 | 50 bin € |
Transferler
-
BedelsizPiyasa değeri 100 bin €
-
BedelsizPiyasa değeri 300 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2026 · 729 gün kaldı
-
BedelsizPiyasa değeri 400 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2018 · 364 gün kaldı
-
Kiralık dönüşüPiyasa değeri 400 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2015
-
KiralıkPiyasa değeri 600 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2014 · 544 gün kaldı
-
BedelsizPiyasa değeri 600 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2015
-
Kiralık dönüşüPiyasa değeri 600 bin €
-
KiralıkPiyasa değeri 400 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2015
-
BedelsizPiyasa değeri 600 bin €
-
–
-
–
-
–
İstatistikler
| Sezon | Turnuva | Maç | Gol | Asist |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Schröder-Liga Saar | 9 | 4 | 1 |
| 2025 | Landespokal Saarland | 4 | 0 | 0 |
| 2025 | 3. Liga | 14 | 0 | 0 |
| 2025 | DFB-Pokal | 1 | 0 | 0 |
| 2024 | Relegation 2. Bundesliga | 1 | 0 | 0 |
| 2024 | 3. Liga | 18 | 0 | 0 |
| 2024 | Landespokal Saarland | 1 | 0 | 0 |
| 2024 | DFB-Pokal | 1 | 0 | 0 |
| 2023 | Landespokal Saarland | 5 | 1 | 0 |
| 2023 | 3. Liga | 36 | 3 | 0 |
| 2023 | DFB-Pokal | 5 | 0 | 0 |
| 2022 | Landespokal Saarland | 4 | 1 | 0 |
| 2022 | 3. Liga | 27 | 0 | 0 |
| 2021 | 3. Liga | 33 | 3 | 4 |
| 2021 | Landespokal Saarland | 3 | 0 | 0 |
| 2020 | Landespokal Saarland | 2 | 0 | 0 |
| 2020 | 3. Liga | 34 | 3 | 0 |
| 2019 | Landespokal Saarland | 2 | 0 | 0 |
| 2019 | DFB-Pokal | 5 | 1 | 0 |
| 2019 | Regionalliga Südwest | 22 | 2 | 2 |
| 2018 | Landespokal Saarland | 3 | 1 | 0 |
| 2018 | Regionalliga Südwest | 31 | 4 | 1 |
| 2017 | Aufstiegsrunde zur 3. Liga | 2 | 0 | 0 |
| 2017 | Landespokal Saarland | 2 | 1 | 0 |
| 2017 | Regionalliga Südwest | 29 | 3 | 3 |
| 2017 | DFB-Pokal | 1 | 0 | 0 |
| 2016 | Landespokal Saarland | 2 | 0 | 0 |
| 2016 | Regionalliga Südwest | 30 | 3 | 2 |
| 2015 | 3. Liga | 28 | 0 | 0 |
| 2015 | Landespokal Brandenburg | 3 | 2 | 1 |
| 2015 | NOFV-Oberliga Süd | 1 | 0 | 0 |
| 2015 | DFB-Pokal | 1 | 0 | 0 |
| 2014 | 3. Liga | 18 | 2 | 0 |
| 2014 | Landespokal Brandenburg | 4 | 3 | 0 |
| 2014 | DFB-Pokal | 1 | 1 | 0 |
| 2013 | 3. Liga | 16 | 0 | 0 |
| 2013 | 2. Bundesliga | 9 | 0 | 0 |
| 2013 | DFB-Pokal | 2 | 0 | 0 |
| 2012 | 2. Bundesliga | 24 | 2 | 0 |
| 2012 | DFB-Pokal | 1 | 0 | 0 |
| 2011 | Bundesliga | 0 | 0 | 0 |
| 2011 | Regionalliga Süd (- 11/12) | 26 | 4 | 1 |
| 2011 | DFB-Pokal | 0 | 0 | 0 |
| 2010 | 3. Liga | 31 | 6 | 6 |
| 2009 | Regionalliga West (- 11/12) | 32 | 11 | 1 |
| 2008 | Oberliga Südwest (08/09 - 11/12) | 27 | 8 | 5 |
| 2008 | DFB-Pokal der Junioren | 2 | 3 | 0 |
| 2007 | A-Junioren Relegation Süd/Südwest | 0 | 0 | 0 |
| 2007 | DFB-Pokal der Junioren | 0 | 0 | 0 |
Maçlar
| Tarih | Rakip | Sonuç | Dakika | Gol | Asist |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Eki 2026 Schröder-Liga Saar |
@ DJK Ballweiler-Wecklingen | 3–2 | 90' | ||
| 24 Eki 2026 Schröder-Liga Saar |
SF Köllerbach | 1–2 | 90' | ||
| 18 Eki 2026 Schröder-Liga Saar |
@ 1.FC Saarbrücken II | 1–7 | 0' | ||
| 10 Eki 2026 Schröder-Liga Saar |
SC Halberg Brebach | 2–0 | 0' | ||
| 4 Eki 2026 Schröder-Liga Saar |
SV Geislautern | 2–1 | 90' | 1 | |
| 27 Eyl 2026 Schröder-Liga Saar |
@ SC Reisbach | 2–2 | 90' | 1 | |
| 20 Eyl 2026 Schröder-Liga Saar |
FC Palatia Limbach | 4–2 | 0' | ||
| 11 Eyl 2026 Schröder-Liga Saar |
@ SV Rot-Weiß Hasborn | 4–5 | 90' | ||
| 5 Eyl 2026 Schröder-Liga Saar |
FV Schwalbach | 2–3 | 90' | 2 | |
| 30 Ağu 2026 Schröder-Liga Saar |
@ TuS Herrensohr | 1–4 | 64' | ||
| 23 Ağu 2026 Schröder-Liga Saar |
FV Bischmisheim | 2–0 | 90' | 1 | |
| 14 Ağu 2026 Schröder-Liga Saar |
@ FSV Jägersburg | 1–1 | 0' | ||
| 8 Ağu 2026 Schröder-Liga Saar |
FV Eppelborn | 1–1 | 90' | ||
| 2 Ağu 2026 Schröder-Liga Saar |
@ SG Marpingen-Urexweiler | 0–4 | 0' | ||
| 29 Tem 2026 Schröder-Liga Saar |
SV Preußen Merchweiler | 1–3 | 0' | ||
| 26 Tem 2026 Schröder-Liga Saar |
@ FC Freisen | 0–4 | 0' | ||
| 23 May 2026 Landespokal Saarland |
FC 08 Homburg | 4–2 | 4' | ||
| 16 May 2026 3. Liga |
FC Hansa Rostock | 3–4 | 54' | ||
| 10 May 2026 3. Liga |
@ TSG 1899 Hoffenheim II | 2–3 | 15' | ||
| 2 May 2026 3. Liga |
SV Waldhof Mannheim | 2–0 | 0' | ||
| 29 Nis 2026 Landespokal Saarland |
@ FSV Jägersburg | 5–0 | 31' | ||
| 26 Nis 2026 3. Liga |
@ Rot-Weiss Essen | 2–1 | 0' | ||
| 18 Nis 2026 3. Liga |
TSV 1860 Munich | 0–0 | 0' | ||
| 11 Nis 2026 3. Liga |
@ TSV Havelse | 0–2 | 0' | ||
| 8 Nis 2026 3. Liga |
Alemannia Aachen | 1–1 | 0' | ||
| 5 Nis 2026 3. Liga |
FC Ingolstadt 04 | 1–0 | 5' | ||
| 1 Nis 2026 Landespokal Saarland |
@ Kandil Saarbrücken | 8–0 | 28' | ||
| 21 Mar 2026 3. Liga |
@ SC Verl | 0–3 | 0' | ||
| 14 Mar 2026 3. Liga |
SSV Jahn Regensburg | 1–1 | 0' | ||
| 11 Mar 2026 Landespokal Saarland |
@ SpVgg Quierschied | 5–0 | 0' | ||
| 8 Mar 2026 3. Liga |
@ MSV Duisburg | 2–4 | 0' | ||
| 4 Mar 2026 3. Liga |
SV Wehen Wiesbaden | 2–0 | 0' | ||
| 1 Mar 2026 3. Liga |
@ 1.FC Schweinfurt 05 | 2–2 | 0' | ||
| 21 Şub 2026 3. Liga |
@ SSV Ulm 1846 | 1–1 | 0' | ||
| 14 Şub 2026 3. Liga |
VfB Stuttgart II | 2–0 | 0' | ||
| 7 Şub 2026 3. Liga |
@ FC Erzgebirge Aue | 0–0 | 0' | ||
| 31 Oca 2026 3. Liga |
VfL Osnabrück | 0–1 | 0' | ||
| 23 Oca 2026 3. Liga |
@ FC Viktoria Köln | 0–2 | 32' | ||
| 17 Oca 2026 3. Liga |
FC Energie Cottbus | 1–1 | 90' | ||
| 20 Ara 2025 3. Liga |
@ FC Hansa Rostock | 1–1 | 86' | ||
| 13 Ara 2025 3. Liga |
TSG 1899 Hoffenheim II | 2–2 | 90' | ||
| 7 Ara 2025 3. Liga |
@ SV Waldhof Mannheim | 1–2 | 83' | ||
| 29 Kas 2025 3. Liga |
Rot-Weiss Essen | 2–3 | 90' | ||
| 23 Kas 2025 3. Liga |
@ TSV 1860 Munich | 0–2 | 0' | ||
| 13 Kas 2025 Landespokal Saarland |
@ SV Bliesmengen-Bolchen | 9–0 | 90' | ||
| 8 Kas 2025 3. Liga |
TSV Havelse | 1–1 | 0' | ||
| 2 Kas 2025 3. Liga |
@ Alemannia Aachen | 0–2 | 0' | ||
| 25 Eki 2025 3. Liga |
@ FC Ingolstadt 04 | 1–2 | 0' | ||
| 18 Eki 2025 3. Liga |
SC Verl | 2–4 | 0' | ||
| 4 Eki 2025 3. Liga |
@ SSV Jahn Regensburg | 1–1 | 1' |
Sakatlıklar
| Sezon | Sakatlık | Tarih | Gün | Kaçırdığı maç |
|---|---|---|---|---|
| 25/26 | Dental surgery | 3 Mar 2026 – 31 Mar 2026 | 29 | 5 |
| 25/26 | strain | 23 Oca 2026 – 2 Mar 2026 | 39 | 5 |
| 24/25 | Internal ligament tear | 18 Eyl 2024 – 9 Ara 2024 | 83 | 14 |
| 22/23 | Back problems | 22 Nis 2023 – 27 Nis 2023 | 6 | 2 |
| 22/23 | Ill | 3 Şub 2023 – 8 Şub 2023 | 6 | 1 |
| 22/23 | bruise | 6 Eyl 2022 – 20 Eyl 2022 | 15 | 2 |
| 22/23 | Stomach flu | 5 Ağu 2022 – 9 Ağu 2022 | 5 | 1 |
| 21/22 | Groin problems | 20 Nis 2022 – 30 Haz 2022 | 72 | 4 |
| 20/21 | Heel problems | 12 Eki 2020 – 16 Eki 2020 | 5 | 0 |
| 17/18 | Torn muscle fiber | 8 Kas 2017 – 1 Ara 2017 | 24 | 4 |
| 15/16 | muscular problems | 5 Şub 2016 – 11 Şub 2016 | 7 | 0 |
| 15/16 | Abdominal muscle strain | 10 Eyl 2015 – 28 Eyl 2015 | 19 | 4 |
| 14/15 | Metatarsal fracture | 23 Oca 2015 – 3 Ağu 2015 | 193 | 20 |
| 14/15 | Metacarpal fracture | 20 Kas 2014 – 12 Ara 2014 | 23 | 2 |
| 11/12 | Hip problems | 29 Tem 2011 – 19 Ağu 2011 | 22 | 3 |
Cezalar ve diğer yoklar
| Sezon | Neden | Tarih | Kaçırdığı maç |
|---|---|---|---|
| 23/24 | Yellow card suspension | 4 Mar 2024 – 10 Mar 2024 | 1 |
| 22/23 | Red card suspension | 22 May 2023 – 7 Ağu 2023 | 2 |
| 21/22 | Yellow card suspension | 14 Ara 2021 – 20 Ara 2021 | 1 |
| 20/21 | Yellow card suspension | 18 Nis 2021 – 22 Nis 2021 | 1 |
| 20/21 | Red card suspension | 28 Oca 2021 – 23 Şub 2021 | 3 |
| 19/20 | Yellow card suspension | 24 Şub 2020 – 1 Mar 2020 | 1 |
| 18/19 | Yellow card suspension | 3 Ara 2018 – 9 Ara 2018 | 1 |
| 17/18 | Yellow card suspension | 5 Şub 2018 – 11 Şub 2018 | 1 |
| 16/17 | Red card suspension | 4 Mar 2017 – 19 Mar 2017 | 2 |
| 16/17 | Yellow card suspension | 19 Şub 2017 – 26 Şub 2017 | 1 |
| 15/16 | Yellow card suspension | 14 Ara 2015 – 21 Ara 2015 | 1 |
| 14/15 | Yellow card suspension | 24 Kas 2014 – 1 Ara 2014 | 0 |
| 14/15 | Red card suspension | 28 Tem 2014 – 7 Ağu 2014 | 2 |
| 13/14 | Indirect card suspension | 27 Nis 2014 – 4 May 2014 | 1 |
| 12/13 | Red card suspension | 28 Eki 2012 – 2 Kas 2012 | 1 |
Başarılar
- 1×
Promotion to 1st league
13/14 SC Paderborn 07
- 1×
Promotion to 3rd league
09/10 1.FC Saarbrücken
- 1×
Promotion to Regionalliga
08/09 1.FC Saarbrücken
- 1×
Brandenburg Cup winner
14/15 FC Energie Cottbus
- 5×
Saarland Cup winner
25/26 1.FC Saarbrücken, 23/24 1.FC Saarbrücken, 18/19 1.FC Saarbrücken, 16/17 1.FC Saarbrücken, 1.FC Saarbrücken
- 2×
German Regionalliga Southwest Champion
19/20 1.FC Saarbrücken, 17/18 1.FC Saarbrücken
Milli Takım
| Milli takım | Maç | Gol | İlk maç |
|---|---|---|---|
| Germany U20 | 2 | 0 | 7 Eki 2010 |
Veri kaynağı: Transfermarkt





















