Johan Dahlin
- Piyasa değeri
- 100 bin €
- Yaş
- 40
- Mevki
- Goalkeeper
- Boy
- 1,91 m
- Ayak
- right
- Forma
- #27
- Uyruk
- Sweden
Profil
- Kulüp
- Malmö FF
- Mevki
- Goalkeeper
- Yaş
- 40 yaşında · 8 Eyl 1986
- Doğum yeri
- Trollhättan, Sweden
- Uyruk
- Sweden
- Boy
- 1,91 m
- Ayak
- right
- Forma
- #27
- Katılım
- 15 Tem 2017
- Sözleşme bitişi
- 31 Ara 2027
- Menajer
- HCM Sports Management
- Son uzatma
- 6 Kas 2026
- Altyapı kulüpleri
- Trollhättans FK, Asebrö IF, NTG/Lyn
Piyasa Değeri
100 bin €Piyasa değeri
2 mil. €En yüksek değer · 23 Tem 2014
Değer geçmişi
| Tarih | Kulüp | Yaş | Piyasa değeri |
|---|---|---|---|
| 29 Haz 2026 | Malmö FF | 39 | 100 bin € |
| 19 Kas 2025 | Malmö FF | 39 | 100 bin € |
| 16 Eyl 2025 | Malmö FF | 39 | 150 bin € |
| 18 Haz 2025 | Malmö FF | 38 | 175 bin € |
| 20 Ara 2024 | Malmö FF | 38 | 200 bin € |
| 26 Eyl 2024 | Malmö FF | 38 | 200 bin € |
| 13 Haz 2024 | Malmö FF | 37 | 250 bin € |
| 8 Ara 2023 | Malmö FF | 37 | 250 bin € |
| 27 Haz 2023 | Malmö FF | 36 | 250 bin € |
| 14 Ara 2022 | Malmö FF | 36 | 300 bin € |
| 24 Haz 2022 | Malmö FF | 35 | 400 bin € |
| 17 Ara 2021 | Malmö FF | 35 | 400 bin € |
| 9 Haz 2021 | Malmö FF | 34 | 400 bin € |
| 10 Ara 2020 | Malmö FF | 34 | 600 bin € |
| 5 Ağu 2020 | Malmö FF | 33 | 800 bin € |
| 8 Nis 2020 | Malmö FF | 33 | 800 bin € |
| 20 Kas 2019 | Malmö FF | 33 | 1 mil. € |
| 28 Haz 2019 | Malmö FF | 32 | 1 mil. € |
| 16 Oca 2019 | Malmö FF | 32 | 900 bin € |
| 20 Haz 2018 | Malmö FF | 31 | 750 bin € |
| 17 Kas 2017 | Malmö FF | 31 | 750 bin € |
| 21 Haz 2017 | FC Midtjylland | 30 | 500 bin € |
| 27 Mar 2017 | FC Midtjylland | 30 | 500 bin € |
| 12 Ara 2016 | FC Midtjylland | 30 | 600 bin € |
| 12 Ağu 2016 | FC Midtjylland | 29 | 700 bin € |
| 21 Oca 2016 | FC Midtjylland | 29 | 1 mil. € |
| 2 Eyl 2015 | FC Midtjylland | 28 | 1,25 mil. € |
| 27 Oca 2015 | FC Midtjylland | 28 | 1,2 mil. € |
| 23 Tem 2014 | Genclerbirligi Ankara | 27 | 2 mil. € |
| 27 Oca 2014 | Genclerbirligi Ankara | 27 | 1,5 mil. € |
| 7 Ağu 2013 | Malmö FF | 26 | 1,3 mil. € |
| 23 Eyl 2012 | Malmö FF | 26 | 1,5 mil. € |
| 10 Kas 2011 | Malmö FF | 25 | 1,5 mil. € |
| 25 Tem 2011 | Malmö FF | 24 | 1,5 mil. € |
| 23 Oca 2011 | Malmö FF | 24 | 2 mil. € |
| 4 Eyl 2009 | Malmö FF | 22 | 1,5 mil. € |
| 21 Ağu 2009 | Malmö FF | 22 | 1 mil. € |
| 4 Tem 2009 | Malmö FF | 22 | 800 bin € |
| 14 Haz 2009 | Lyn 1896 FK | 22 | 600 bin € |
| 17 Haz 2008 | Trelleborgs FF | 21 | 500 bin € |
| 9 Eyl 2007 | Lyn 1896 FK | 21 | 300 bin € |
Transferler
-
350 bin €Piyasa değeri 500 bin € Sözleşme bitişi 31 Ara 2027 · 350 gün kaldı
-
450 bin €Piyasa değeri 2 mil. € Sözleşme bitişi 30 Haz 2018
-
–Piyasa değeri 1,3 mil. €
-
–Piyasa değeri 600 bin €
-
Kiralık dönüşüPiyasa değeri 500 bin €
-
KiralıkPiyasa değeri 300 bin €
-
–
İstatistikler
| Sezon | Turnuva | Maç | Gol | Asist |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Svenska Cupen | 0 | 0 | 0 |
| 2025 | Allsvenskan | 6 | 0 | 0 |
| 2025 | Svenska Cupen | 1 | 0 | 0 |
| 2025 | UEFA Europa League | 0 | 0 | 0 |
| 2025 | UEFA Europa League Qualifying | 0 | 0 | 0 |
| 2025 | UEFA Champions League Qualifying | 0 | 0 | 0 |
| 2024 | Allsvenskan | 0 | 0 | 0 |
| 2024 | Svenska Cupen | 0 | 0 | 0 |
| 2024 | UEFA Europa League | 3 | 0 | 0 |
| 2024 | UEFA Champions League Qualifying | 5 | 0 | 0 |
| 2023 | Allsvenskan | 20 | 0 | 0 |
| 2023 | Svenska Cupen | 5 | 0 | 0 |
| 2022 | Allsvenskan | 29 | 0 | 1 |
| 2022 | Svenska Cupen | 2 | 0 | 0 |
| 2022 | UEFA Europa League | 2 | 0 | 0 |
| 2022 | UEFA Europa League Qualifying | 3 | 0 | 0 |
| 2022 | UEFA Champions League Qualifying | 4 | 0 | 0 |
| 2021 | Allsvenskan | 19 | 0 | 0 |
| 2021 | Svenska Cupen | 6 | 0 | 0 |
| 2021 | UEFA Champions League | 4 | 0 | 0 |
| 2021 | UEFA Champions League Qualifying | 8 | 0 | 0 |
| 2020 | Allsvenskan | 19 | 0 | 0 |
| 2020 | Svenska Cupen | 0 | 0 | 0 |
| 2020 | UEFA Europa League Qualifying | 0 | 0 | 0 |
| 2019 | Allsvenskan | 14 | 0 | 0 |
| 2019 | Svenska Cupen | 6 | 0 | 0 |
| 2019 | UEFA Europa League | 8 | 0 | 0 |
| 2019 | UEFA Europa League Qualifying | 6 | 0 | 0 |
| 2018 | Allsvenskan | 29 | 0 | 1 |
| 2018 | Svenska Cupen | 1 | 0 | 0 |
| 2018 | UEFA Europa League | 8 | 0 | 0 |
| 2018 | UEFA Europa League Qualifying | 2 | 0 | 0 |
| 2018 | UEFA Champions League Qualifying | 6 | 0 | 0 |
| 2017 | Allsvenskan | 25 | 0 | 0 |
| 2017 | Svenska Cupen | 7 | 0 | 0 |
| 2017 | UEFA Champions League Qualifying | 0 | 0 | 0 |
| 2017 | UEFA Europa League Qualifying | 0 | 0 | 0 |
| 2016 | Allsvenskan | 11 | 0 | 0 |
| 2016 | Folksam U21 Allsvenskan Södra | 1 | 0 | 0 |
| 2016 | Superliga Relegation play-offs | 1 | 0 | 0 |
| 2016 | Superliga Championship round | 9 | 0 | 0 |
| 2016 | Betano Pokalen | 4 | 0 | 0 |
| 2016 | Superliga | 15 | 0 | 0 |
| 2016 | UEFA Europa League Qualifying | 8 | 0 | 0 |
| 2015 | Superliga | 4 | 0 | 1 |
| 2015 | UEFA Europa League | 0 | 0 | 0 |
| 2015 | Betano Pokalen | 0 | 0 | 0 |
| 2015 | UEFA Europa League Qualifying | 2 | 0 | 0 |
| 2015 | UEFA Champions League Qualifying | 3 | 0 | 0 |
| 2014 | Superliga | 10 | 0 | 0 |
| 2014 | Süper Lig | 10 | 0 | 0 |
| 2014 | Türkiye Kupasi | 0 | 0 | 0 |
| 2013 | Süper Lig | 9 | 0 | 0 |
| 2013 | UEFA Europa League Qualifying | 6 | 0 | 0 |
| 2012 | Allsvenskan | 22 | 0 | 0 |
| 2012 | Svenska Cupen | 0 | 0 | 0 |
| 2012 | Folksam U21 Allsvenskan Södra | 3 | 0 | 0 |
| 2011 | Svenska Cupen | 3 | 0 | 0 |
| 2011 | Allsvenskan | 29 | 0 | 0 |
| 2011 | UEFA Europa League | 6 | 0 | 0 |
| 2011 | UEFA Champions League Qualifying | 0 | 0 | 0 |
| 2010 | Allsvenskan | 12 | 0 | 1 |
| 2010 | Svenska Cupen | 0 | 0 | 0 |
| 2010 | Supercupen | 0 | 0 | 0 |
| 2009 | Allsvenskan | 29 | 0 | 0 |
| 2009 | Svenska Cupen | 1 | 0 | 0 |
| 2008 | Allsvenskan | 12 | 0 | 0 |
| 2008 | Eliteserien | 13 | 0 | 0 |
| 2008 | NM-Cup | 1 | 0 | 0 |
| 2007 | Eliteserien | 1 | 0 | 0 |
| 2007 | NM-Cup | 0 | 0 | 0 |
| 2007 | Allsvenskan | 14 | 0 | 0 |
| 2006 | Eliteserien | 4 | 0 | 0 |
| 2006 | NM-Cup | 0 | 0 | 0 |
| 2006 | UEFA-Cup Qualifikation | 1 | 0 | 0 |
| 2005 | Eliteserien | 12 | 0 | 0 |
| 2005 | NM-Cup | 1 | 0 | 0 |
| 2004 | Eliteserien | 0 | 0 | 0 |
| 2004 | NM-Cup | 0 | 0 | 0 |
Maçlar
| Tarih | Rakip | Sonuç | Dakika | Gol | Asist |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 Kas 2026 Allsvenskan |
Hammarby IF | 1–2 | 0' | ||
| 28 Eki 2026 Allsvenskan |
@ Halmstads BK | 3–0 | 0' | ||
| 23 Eki 2026 Allsvenskan |
@ IF Elfsborg | 0–0 | 0' | ||
| 18 Eki 2026 Allsvenskan |
BK Häcken | 0–1 | 0' | ||
| 12 Eki 2026 Allsvenskan |
Kalmar FF | 1–0 | 0' | ||
| 19 Eyl 2026 Allsvenskan |
@ Västerås SK | 0–2 | 0' | ||
| 13 Eyl 2026 Allsvenskan |
Örgryte IS | 4–1 | 0' | ||
| 7 Eyl 2026 Allsvenskan |
AIK | 0–0 | 0' | ||
| 31 Ağu 2026 Allsvenskan |
@ IK Sirius | 1–0 | 0' | ||
| 27 Ağu 2026 Svenska Cupen |
@ Lindö FF | 5–1 | 0' | ||
| 24 Ağu 2026 Allsvenskan |
Djurgårdens IF | 0–3 | 0' | ||
| 16 Ağu 2026 Allsvenskan |
@ GAIS | 1–0 | 0' | ||
| 9 Ağu 2026 Allsvenskan |
Degerfors IF | 1–2 | 0' | ||
| 2 Ağu 2026 Allsvenskan |
@ IF Brommapojkarna | 2–1 | 0' | ||
| 26 Tem 2026 Allsvenskan |
IF Elfsborg | 1–2 | 0' | ||
| 20 Tem 2026 Allsvenskan |
@ Kalmar FF | 2–2 | 90' | ||
| 12 Tem 2026 Allsvenskan |
IFK Göteborg | 4–0 | 0' | ||
| 4 Tem 2026 Allsvenskan |
@ Degerfors IF | 1–0 | 0' | ||
| 30 May 2026 Allsvenskan |
Halmstads BK | 5–2 | 0' | ||
| 24 May 2026 Allsvenskan |
Västerås SK | 2–3 | 90' | ||
| 17 May 2026 Allsvenskan |
@ Hammarby IF | 1–4 | 0' | ||
| 10 May 2026 Allsvenskan |
@ BK Häcken | 2–3 | 90' | ||
| 3 May 2026 Allsvenskan |
Mjällby AIF | 2–3 | 90' | ||
| 27 Nis 2026 Allsvenskan |
@ AIK | 1–0 | 90' | ||
| 23 Nis 2026 Allsvenskan |
IK Sirius | 2–3 | 90' | ||
| 17 Nis 2026 Allsvenskan |
@ Djurgårdens IF | 1–0 | 0' | ||
| 12 Nis 2026 Allsvenskan |
GAIS | 3–1 | 0' | ||
| 5 Nis 2026 Allsvenskan |
@ Örgryte IS | 1–1 | 0' | ||
| 14 Mar 2026 Svenska Cupen |
@ Mjällby AIF | 0–4 | 0' | ||
| 8 Mar 2026 Svenska Cupen |
Halmstads BK | 2–1 | 45' | ||
| 1 Mar 2026 Svenska Cupen |
@ IF Karlstad Fotboll | 4–0 | 0' | ||
| 22 Şub 2026 Svenska Cupen |
Varbergs BoIS | 1–0 | 0' | ||
| 29 Oca 2026 UEFA Europa League |
@ KRC Genk | 1–2 | 0' | ||
| 22 Oca 2026 UEFA Europa League |
Red Star Belgrade | 0–1 | 0' | ||
| 11 Ara 2025 UEFA Europa League |
@ FC Porto | 1–2 | 0' | ||
| 27 Kas 2025 UEFA Europa League |
@ Nottingham Forest | 0–3 | 0' | ||
| 9 Kas 2025 Allsvenskan |
GAIS | 2–1 | 0' | ||
| 6 Kas 2025 UEFA Europa League |
Panathinaikos | 0–1 | 0' | ||
| 1 Kas 2025 Allsvenskan |
@ BK Häcken | 1–1 | 0' | ||
| 27 Eki 2025 Allsvenskan |
Hammarby IF | 1–3 | 0' | ||
| 23 Eki 2025 UEFA Europa League |
GNK Dinamo Zagreb | 1–1 | 0' | ||
| 18 Eki 2025 Allsvenskan |
@ IFK Norrköping | 2–0 | 0' | ||
| 5 Eki 2025 Allsvenskan |
@ IK Sirius | 1–5 | 0' | ||
| 2 Eki 2025 UEFA Europa League |
@ FC Viktoria Plzen | 0–3 | 0' | ||
| 28 Eyl 2025 Allsvenskan |
IFK Värnamo | 3–2 | 0' | ||
| 24 Eyl 2025 UEFA Europa League |
Ludogorets Razgrad | 1–2 | 0' | ||
| 20 Eyl 2025 Allsvenskan |
Djurgårdens IF | 0–1 | 0' | ||
| 17 Eyl 2025 Svenska Cupen |
@ BK Olympic | 1–0 | 0' | ||
| 14 Eyl 2025 Allsvenskan |
@ IF Elfsborg | 2–2 | 0' | ||
| 31 Ağu 2025 Allsvenskan |
Degerfors IF | 1–1 | 0' |
Sakatlıklar
| Sezon | Sakatlık | Tarih | Gün | Kaçırdığı maç |
|---|---|---|---|---|
| 24/25 | Cruciate ligament injury | 29 Eki 2024 – 30 Eyl 2025 | 337 | 49 |
| 21/22 | unknown injury | 21 Eki 2021 – 23 Eki 2021 | 3 | 0 |
| 21/22 | unknown injury | 25 Ağu 2021 – 13 Eyl 2021 | 20 | 2 |
| 20/21 | Arm injury | 10 Ağu 2020 – 16 May 2021 | 280 | 28 |
| 15/16 | Knee problems | 25 Ağu 2015 – 10 May 2016 | 260 | 29 |
| 13/14 | Hamstring injury | 5 Mar 2014 – 10 Mar 2014 | 6 | 1 |
Cezalar ve diğer yoklar
| Sezon | Neden | Tarih | Kaçırdığı maç |
|---|---|---|---|
| 24/25 | Yellow card suspension | 29 Eyl 2024 – 7 Eki 2024 | 1 |
| 16/17 | No eligibility | 26 Haz 2017 – 15 Tem 2017 | 3 |
| 12/13 | Yellow card suspension | 27 Eyl 2012 – 2 Eki 2012 | 1 |
Başarılar
- 1×
European Under-21 participant
2009 Sweden U21
- 1×
Danish champion
14/15 FC Midtjylland
- 7×
- 2×
- 1×
Champions League participant
21/22 Malmö FF
- 7×
Milli Takım
| Milli takım | Maç | Gol | İlk maç |
|---|---|---|---|
| Sweden | 4 | 0 | 23 Oca 2009 |
| Sweden U21 | 24 | 0 | 24 May 2006 |
Veri kaynağı: Transfermarkt



























