Eric Ramírez
- Piyasa değeri
- 400 bin €
- Yaş
- 27
- Mevki
- Centre-Forward
- Boy
- 1,90 m
- Ayak
- right
- Forma
- #24
- Uyruk
- Venezuela
Profil
- Kulüp
- Carabobo FC
- Mevki
- Centre-Forward · Right Winger, Left Winger
- Yaş
- 27 yaşında · 20 Kas 1998
- Doğum yeri
- Barinas, Venezuela
- Uyruk
- Venezuela
- Boy
- 1,90 m
- Ayak
- right
- Forma
- #24
- Katılım
- 25 Ağu 2026
- Sözleşme bitişi
- 31 Ara 2029
- Menajer
- Rafael Reyes
Piyasa Değeri
400 bin €Piyasa değeri
2 mil. €En yüksek değer · 26 Haz 2021
Değer geçmişi
| Tarih | Kulüp | Yaş | Piyasa değeri |
|---|---|---|---|
| 29 May 2026 | Carabobo FC | 27 | 400 bin € |
| 22 Ara 2025 | Bohemians Prague 1905 | 27 | 275 bin € |
| 23 Eyl 2025 | Bohemians Prague 1905 | 26 | 350 bin € |
| 2 Haz 2025 | Club Atlético Tigre | 26 | 400 bin € |
| 2 Nis 2025 | Club Atlético Tigre | 26 | 400 bin € |
| 13 Ara 2024 | Club Atlético Tigre | 26 | 600 bin € |
| 11 Haz 2024 | Atlético Nacional | 25 | 700 bin € |
| 7 Ara 2023 | Atlético Nacional | 25 | 850 bin € |
| 21 Haz 2023 | Dynamo Kyiv | 24 | 700 bin € |
| 16 Ara 2022 | Slovan Bratislava | 24 | 900 bin € |
| 29 Haz 2022 | Sporting Gijón | 23 | 1 mil. € |
| 20 Ara 2021 | Dynamo Kyiv | 23 | 1,5 mil. € |
| 26 Haz 2021 | DAC Dunajska Streda | 22 | 2 mil. € |
| 28 Ara 2020 | DAC Dunajska Streda | 22 | 700 bin € |
| 10 Tem 2020 | DAC Dunajska Streda | 21 | 400 bin € |
| 8 Nis 2020 | DAC Dunajska Streda | 21 | 350 bin € |
| 15 Ara 2019 | DAC Dunajska Streda | 21 | 400 bin € |
| 25 Haz 2019 | FK Senica (- 2022) | 20 | 225 bin € |
| 30 Ara 2018 | MFK Karvina | 20 | 150 bin € |
| 14 Tem 2018 | MFK Karvina | 19 | 150 bin € |
| 21 Ara 2017 | MFK Karvina | 19 | 150 bin € |
| 7 Eki 2017 | MFK Karvina | 18 | 150 bin € |
| 12 Haz 2017 | Estudiantes de Caracas SC | 18 | 50 bin € |
| 30 Oca 2017 | Estudiantes de Caracas SC | 18 | 50 bin € |
Transferler
-
BedelsizPiyasa değeri 400 bin € Sözleşme bitişi 31 Ara 2029 · 128 gün kaldı
-
Kiralık dönüşüPiyasa değeri 400 bin € Sözleşme bitişi 31 Ara 2026
-
KiralıkPiyasa değeri 275 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2026 · 145 gün kaldı
-
Kiralık dönüşüPiyasa değeri 275 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2026 · 146 gün kaldı
-
KiralıkPiyasa değeri 400 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2026 · 295 gün kaldı
-
Kiralık dönüşüPiyasa değeri 400 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2026
-
KiralıkPiyasa değeri 700 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2025 · 707 gün kaldı
-
Kiralık dönüşüPiyasa değeri 700 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2026
-
KiralıkPiyasa değeri 700 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2024 · 1068 gün kaldı
-
Kiralık dönüşüPiyasa değeri 900 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2026 · 122 gün kaldı
-
KiralıkPiyasa değeri 1 mil. € Sözleşme bitişi 30 Haz 2023 · 1460 gün kaldı
-
Kiralık dönüşüPiyasa değeri 1 mil. € Sözleşme bitişi 30 Haz 2026
-
KiralıkPiyasa değeri 1,5 mil. € Sözleşme bitişi 30 Haz 2022 · 1612 gün kaldı
-
1,75 mil. €Piyasa değeri 2 mil. € Sözleşme bitişi 30 Haz 2026 · 707 gün kaldı
-
500 bin €Piyasa değeri 225 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2023
-
Kiralık dönüşüPiyasa değeri 225 bin €
-
KiralıkPiyasa değeri 150 bin €
-
–Piyasa değeri 50 bin €
-
Kiralık dönüşüPiyasa değeri 50 bin €
-
Kiralık Sözleşme bitişi 31 Ara 2017
İstatistikler
| Sezon | Turnuva | Maç | Gol | Asist |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premier Liga | 0 | 0 | 0 |
| 2026 | UEFA Conference League Qualifying | 0 | 0 | 0 |
| 2026 | UEFA Europa League Qualifying | 0 | 0 | 0 |
| 2025 | Liga FUTVE Clausura. Fase Final | 3 | 3 | 0 |
| 2025 | Copa Venezuela | 0 | 0 | 0 |
| 2025 | Liga FUTVE Clausura | 7 | 5 | 1 |
| 2025 | Liga FUTVE Apertura. Fase Final | 3 | 1 | 0 |
| 2025 | Copa Sudamericana | 5 | 1 | 0 |
| 2025 | Liga FUTVE Apertura | 6 | 4 | 0 |
| 2025 | Copa Libertadores | 2 | 1 | 1 |
| 2025 | Chance Liga | 8 | 0 | 0 |
| 2025 | MOL Cup | 1 | 0 | 0 |
| 2025 | Premier Liga | 0 | 0 | 0 |
| 2025 | UEFA Europa League Qualifying | 0 | 0 | 0 |
| 2025 | UEFA Champions League Qualifying | 0 | 0 | 0 |
| 2024 | Copa Argentina | 1 | 0 | 0 |
| 2024 | Playoff Torneo Apertura | 1 | 0 | 0 |
| 2024 | Torneo Apertura | 6 | 0 | 0 |
| 2023 | Professional Football League (- 23/24) | 11 | 1 | 1 |
| 2023 | Liga DIMAYOR Apertura | 16 | 0 | 0 |
| 2023 | Copa Libertadores | 2 | 0 | 0 |
| 2022 | Fase Final Liga DIMAYOR II | 5 | 1 | 1 |
| 2022 | Copa Colombia | 5 | 1 | 0 |
| 2022 | Liga Dimayor Finalización | 15 | 7 | 1 |
| 2022 | Copa Libertadores | 2 | 0 | 0 |
| 2022 | Premier Liga | 13 | 3 | 0 |
| 2022 | Niké Liga | 16 | 3 | 1 |
| 2022 | Slovnaft Cup | 3 | 1 | 0 |
| 2022 | UEFA Conference League | 5 | 1 | 1 |
| 2022 | UEFA Conference League Qualifying | 2 | 2 | 0 |
| 2022 | UEFA Europa League Qualifying | 2 | 0 | 0 |
| 2022 | UEFA Champions League Qualifying | 3 | 0 | 0 |
| 2021 | LaLiga2 | 12 | 0 | 0 |
| 2021 | Premier Liga | 4 | 1 | 1 |
| 2021 | UEFA Champions League | 2 | 0 | 0 |
| 2021 | Ukrainian Cup | 1 | 0 | 0 |
| 2021 | Ukrainian Super Cup | 0 | 0 | 0 |
| 2021 | UEFA Conference League Qualifying | 0 | 0 | 0 |
| 2020 | Niké Liga - Championship Group | 9 | 8 | 2 |
| 2020 | Slovnaft Cup | 1 | 0 | 0 |
| 2020 | Niké Liga | 22 | 8 | 5 |
| 2020 | UEFA Europa League Qualifying | 3 | 1 | 1 |
| 2019 | Niké Liga - Championship Group | 4 | 2 | 1 |
| 2019 | Slovnaft Cup | 7 | 2 | 0 |
| 2019 | Niké Liga | 19 | 5 | 2 |
| 2019 | UEFA Europa League Qualifying | 4 | 2 | 0 |
| 2018 | Niké Liga - Relegation Group | 8 | 5 | 4 |
| 2018 | Slovnaft Cup | 3 | 4 | 0 |
| 2018 | Niké Liga | 4 | 0 | 0 |
| 2018 | Chance Liga | 13 | 2 | 0 |
| 2018 | Juniorska liga | 9 | 3 | 0 |
| 2018 | MOL Cup | 3 | 2 | 0 |
| 2017 | Juniorska liga - Championship (- 2019) | 6 | 2 | 0 |
| 2017 | Chance Liga | 17 | 1 | 3 |
| 2017 | Juniorska liga | 8 | 2 | 0 |
| 2017 | MOL Cup | 3 | 0 | 1 |
| 2016 | Copa Sudamericana | 2 | 1 | 0 |
| 2015 | Liga FUTVE Clausura | 1 | 0 | 0 |
| 2015 | Liga FUTVE Apertura. Fase Final | 0 | 0 | 0 |
| 2015 | Liga FUTVE Apertura | 1 | 0 | 0 |
Maçlar
| Tarih | Rakip | Sonuç | Dakika | Gol | Asist |
|---|---|---|---|---|---|
| 5 Kas 2026 Liga FUTVE Clausura. Fase Final |
@ Metropolitanos FC | 2–0 | 0' | ||
| 2 Kas 2026 Liga FUTVE Clausura. Fase Final |
Metropolitanos FC | 1–1 | 90' | ||
| 28 Eki 2026 Liga FUTVE Clausura. Fase Final |
Deportivo La Guaira | 3–1 | 86' | 2 | |
| 25 Eki 2026 Liga FUTVE Clausura. Fase Final |
@ Portuguesa FC | 3–1 | 90' | 1 | |
| 21 Eki 2026 Copa Venezuela |
Mineros de Guayana | 5–2 | 0' | ||
| 17 Eki 2026 Liga FUTVE Clausura |
Deportivo Táchira | 2–2 | 90' | 2 | |
| 11 Eki 2026 Liga FUTVE Clausura |
@ Anzoátegui FC | 1–0 | 86' | 1 | |
| 19 Eyl 2026 Liga FUTVE Clausura |
@ Universidad Central de Venezuela | 1–1 | 90' | ||
| 15 Eyl 2026 Liga FUTVE Clausura |
Deportivo La Guaira | 1–0 | 90' | 1 | |
| 12 Eyl 2026 Liga FUTVE Clausura |
@ Academia Puerto Cabello | 2–0 | 90' | 1 | |
| 7 Eyl 2026 Liga FUTVE Clausura |
Estudiantes de Mérida | 1–0 | 90' | 1 | |
| 3 Eyl 2026 Liga FUTVE Clausura |
@ Dvo. Rayo Zuliano | 3–4 | 0' | ||
| 30 Ağu 2026 Liga FUTVE Clausura |
Zamora FC | 0–0 | 32' | ||
| 16 Ağu 2026 Premier Liga |
Kolos Kovalivka | 2–1 | 0' | ||
| 13 Ağu 2026 UEFA Conference League Qualifying |
@ Qarabağ FK | 0–2 | 0' | ||
| 9 Ağu 2026 Premier Liga |
@ NK Veres Rivne | 2–1 | 0' | ||
| 6 Ağu 2026 UEFA Conference League Qualifying |
Qarabağ FK | 1–0 | 0' | ||
| 30 Tem 2026 UEFA Europa League Qualifying |
@ PAOK Thessaloniki | 0–2 | 0' | ||
| 23 Tem 2026 UEFA Europa League Qualifying |
PAOK Thessaloniki | 2–3 | 0' | ||
| 16 Tem 2026 UEFA Europa League Qualifying |
@ FC Universitatea Cluj | 4–2 | 0' | ||
| 9 Tem 2026 UEFA Europa League Qualifying |
FC Universitatea Cluj | 0–0 | 0' | ||
| 7 Haz 2026 Liga FUTVE Apertura. Fase Final |
Academia Puerto Cabello | 2–1 | 90' | 1 | |
| 31 May 2026 Liga FUTVE Apertura. Fase Final |
@ Metropolitanos FC | 5–1 | 0' | ||
| 28 May 2026 Copa Sudamericana |
@ Red Bull Bragantino | 0–2 | 90' | ||
| 24 May 2026 Liga FUTVE Apertura. Fase Final |
Deportivo Táchira | 1–1 | 45' | ||
| 22 May 2026 Copa Sudamericana |
@ Blooming Santa Cruz | 2–0 | 90' | 1 | |
| 17 May 2026 Liga FUTVE Apertura. Fase Final |
@ Estudiantes de Mérida | 2–0 | 62' | ||
| 13 May 2026 Liga FUTVE Apertura. Fase Final |
Estudiantes de Mérida | 1–0 | 0' | ||
| 10 May 2026 Liga FUTVE Apertura. Fase Final |
@ Deportivo Táchira | 1–3 | 0' | ||
| 8 May 2026 Copa Sudamericana |
CA River Plate | 1–2 | 0' | ||
| 3 May 2026 Liga FUTVE Apertura. Fase Final |
Metropolitanos FC | 0–0 | 0' | ||
| 30 Nis 2026 Copa Sudamericana |
Blooming Santa Cruz | 2–0 | 71' | ||
| 25 Nis 2026 Liga FUTVE Apertura |
@ Deportivo Táchira | 1–2 | 81' | 1 | |
| 20 Nis 2026 Liga FUTVE Apertura |
Anzoátegui FC | 6–3 | 64' | 1 | |
| 16 Nis 2026 Copa Sudamericana |
@ CA River Plate | 0–1 | 72' | ||
| 12 Nis 2026 Liga FUTVE Apertura |
Universidad Central de Venezuela | 4–2 | 78' | 1 | |
| 10 Nis 2026 Copa Sudamericana |
Red Bull Bragantino | 1–0 | 85' | ||
| 2 Nis 2026 Liga FUTVE Apertura |
@ Deportivo La Guaira | 1–1 | 90' | 1 | |
| 23 Mar 2026 Liga FUTVE Apertura |
Academia Puerto Cabello | 1–1 | 21' | ||
| 18 Mar 2026 Liga FUTVE Apertura |
@ Estudiantes de Mérida | 2–3 | 0' | ||
| 15 Mar 2026 Liga FUTVE Apertura |
Dvo. Rayo Zuliano | 5–0 | 0' | ||
| 11 Mar 2026 Copa Libertadores |
@ Club Sporting Cristal | 4–4 | 0' | ||
| 7 Mar 2026 Liga FUTVE Apertura |
@ Zamora FC | 0–0 | 0' | ||
| 4 Mar 2026 Copa Libertadores |
Club Sporting Cristal | 0–1 | 0' | ||
| 28 Şub 2026 Liga FUTVE Apertura |
Caracas FC | 0–0 | 0' | ||
| 24 Şub 2026 Copa Libertadores |
@ Huachipato FC | 2–1 | 81' | 1 | |
| 20 Şub 2026 Liga FUTVE Apertura |
@ Metropolitanos FC | 1–1 | 0' | ||
| 17 Şub 2026 Copa Libertadores |
Huachipato FC | 1–0 | 90' | 1 | |
| 13 Şub 2026 Liga FUTVE Apertura |
Monagas SC | 1–0 | 87' | ||
| 8 Şub 2026 Liga FUTVE Apertura |
@ Trujillanos FC | 1–1 | 0' |
Sakatlıklar
| Sezon | Sakatlık | Tarih | Gün | Kaçırdığı maç |
|---|---|---|---|---|
| 24/25 | Meniscus injury | 23 Kas 2024 – 31 Ara 2024 | 39 | 4 |
| 24/25 | Knee problems | 10 Eyl 2024 – 27 Eyl 2024 | 18 | 2 |
| 24/25 | Knee problems | 17 Ağu 2024 – 20 Ağu 2024 | 4 | 1 |
| 22/23 | unknown injury | 25 Tem 2022 – 3 Ağu 2022 | 10 | 2 |
| 21/22 | Corona virus | 11 Eyl 2021 – 4 Eki 2021 | 24 | 7 |
Cezalar ve diğer yoklar
| Sezon | Neden | Tarih | Kaçırdığı maç |
|---|---|---|---|
| 26/27 | Red card suspension | 31 Ağu 2026 – 4 Eyl 2026 | 1 |
| 25/26 | Yellow card suspension | 25 May 2026 – 1 Haz 2026 | 1 |
| 25/26 | Red card suspension | 21 Eki 2025 – 27 Eki 2025 | 1 |
| 25/26 | No eligibility | 1 Tem 2025 – 7 Eyl 2025 | 10 |
| 24/25 | Called up to national team | 12 Kas 2024 – 20 Kas 2024 | 1 |
| 20/21 | Yellow card suspension | 25 Nis 2021 – 1 May 2021 | 0 |
Başarılar
- 1×
Colombian Cup winner
2023 Atlético Nacional
- 1×
Venezuelan Champion
2026 Carabobo FC
- 1×
Champions League participant
21/22 Dynamo Kyiv
- 1×
Conference League participant
22/23 Slovan Bratislava
- 1×
Top goal scorer
18/19 FK Senica (- 2022)
Milli Takım
| Milli takım | Maç | Gol | İlk maç |
|---|---|---|---|
| Venezuela | 12 | 2 | 14 Eki 2020 |
Veri kaynağı: Transfermarkt











