Dániel Böde
- Piyasa değeri
- 50 bin €
- Yaş
- 40
- Mevki
- Centre-Forward
- Boy
- 1,90 m
- Ayak
- right
- Forma
- #13
- Uyruk
- Hungary
Profil
- Kulüp
- Paksi FC
- Mevki
- Centre-Forward · Second Striker
- Yaş
- 40 yaşında · 24 Eki 1986
- Doğum yeri
- Szekszárd, Hungary
- Uyruk
- Hungary
- Boy
- 1,90 m
- Ayak
- right
- Forma
- #13
- Katılım
- 12 Tem 2019
- Sözleşme bitişi
- 30 Haz 2027
- Menajer
- Radovan Stijacic
- Sponsor
- Nike
Piyasa Değeri
50 bin €Piyasa değeri
800 bin €En yüksek değer · 15 Mar 2018
Değer geçmişi
| Tarih | Kulüp | Yaş | Piyasa değeri |
|---|---|---|---|
| 19 May 2026 | Paksi FC | 39 | 50 bin € |
| 8 Ara 2025 | Paksi FC | 39 | 50 bin € |
| 28 May 2025 | Paksi FC | 38 | 50 bin € |
| 23 Ara 2024 | Paksi FC | 38 | 50 bin € |
| 23 May 2024 | Paksi FC | 37 | 50 bin € |
| 22 Ara 2023 | Paksi FC | 37 | 50 bin € |
| 7 Haz 2023 | Paksi FC | 36 | 50 bin € |
| 22 Şub 2023 | Paksi FC | 36 | 50 bin € |
| 7 Haz 2022 | Paksi FC | 35 | 100 bin € |
| 7 Oca 2022 | Paksi FC | 35 | 100 bin € |
| 11 Eki 2021 | Paksi FC | 34 | 200 bin € |
| 1 Haz 2021 | Paksi FC | 34 | 250 bin € |
| 24 Oca 2021 | Paksi FC | 34 | 250 bin € |
| 28 Tem 2020 | Paksi FC | 33 | 300 bin € |
| 8 Nis 2020 | Paksi FC | 33 | 325 bin € |
| 30 Eki 2019 | Paksi FC | 33 | 400 bin € |
| 7 Ağu 2019 | Paksi FC | 32 | 500 bin € |
| 5 Oca 2019 | Ferencvárosi TC | 32 | 500 bin € |
| 27 Haz 2018 | Ferencvárosi TC | 31 | 700 bin € |
| 15 Mar 2018 | Ferencvárosi TC | 31 | 800 bin € |
| 3 Eki 2017 | Ferencvárosi TC | 30 | 600 bin € |
| 31 Tem 2017 | Ferencvárosi TC | 30 | 800 bin € |
| 23 Şub 2017 | Ferencvárosi TC | 30 | 800 bin € |
| 30 Eyl 2016 | Ferencvárosi TC | 29 | 800 bin € |
| 1 Haz 2016 | Ferencvárosi TC | 29 | 800 bin € |
| 27 Kas 2015 | Ferencvárosi TC | 29 | 800 bin € |
| 21 Tem 2015 | Ferencvárosi TC | 28 | 600 bin € |
| 3 Şub 2015 | Ferencvárosi TC | 28 | 600 bin € |
| 24 Tem 2014 | Ferencvárosi TC | 27 | 600 bin € |
| 2 Oca 2014 | Ferencvárosi TC | 27 | 800 bin € |
| 11 Tem 2013 | Ferencvárosi TC | 26 | 800 bin € |
| 20 Nis 2013 | Ferencvárosi TC | 26 | 800 bin € |
| 6 Oca 2013 | Ferencvárosi TC | 26 | 700 bin € |
| 25 Tem 2012 | Ferencvárosi TC | 25 | 600 bin € |
| 6 Oca 2012 | Paksi FC | 25 | 500 bin € |
| 3 Haz 2011 | Paksi FC | 24 | 500 bin € |
| 8 Şub 2011 | Paksi FC | 24 | 350 bin € |
| 1 Ağu 2010 | Paksi FC | 23 | 300 bin € |
| 9 Şub 2010 | Paksi FC | 23 | 225 bin € |
| 8 Eyl 2009 | Paksi FC | 22 | 175 bin € |
| 2 Mar 2009 | Paksi FC | 22 | 150 bin € |
Transferler
-
BedelsizPiyasa değeri 500 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2027 · 354 gün kaldı
-
200 bin €Piyasa değeri 500 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2020 · 354 gün kaldı
-
– Sözleşme bitişi 30 Haz 2013
İstatistikler
| Sezon | Turnuva | Maç | Gol | Asist |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Nemzeti Bajnokság | 3 | 0 | 0 |
| 2026 | Magyar Kupa | 0 | 0 | 0 |
| 2026 | UEFA Conference League Qualifying | 2 | 1 | 0 |
| 2025 | Nemzeti Bajnokság | 23 | 10 | 2 |
| 2025 | Magyar Kupa | 2 | 4 | 0 |
| 2025 | UEFA Conference League Qualifying | 4 | 0 | 1 |
| 2025 | UEFA Europa League Qualifying | 2 | 0 | 0 |
| 2024 | Nemzeti Bajnokság | 32 | 15 | 0 |
| 2024 | Magyar Kupa | 2 | 1 | 0 |
| 2024 | UEFA Conference League Qualifying | 6 | 2 | 1 |
| 2024 | UEFA Europa League Qualifying | 2 | 1 | 0 |
| 2023 | Nemzeti Bajnokság | 29 | 4 | 3 |
| 2023 | Magyar Kupa | 5 | 1 | 1 |
| 2022 | Nemzeti Bajnokság | 16 | 5 | 3 |
| 2022 | Magyar Kupa | 1 | 1 | 0 |
| 2021 | Nemzeti Bajnokság | 32 | 3 | 3 |
| 2021 | Magyar Kupa | 6 | 3 | 2 |
| 2020 | Nemzeti Bajnokság | 25 | 4 | 2 |
| 2020 | Magyar Kupa | 2 | 0 | 0 |
| 2019 | Nemzeti Bajnokság | 27 | 6 | 2 |
| 2019 | Magyar Kupa | 4 | 4 | 0 |
| 2019 | UEFA Champions League Qualifying | 0 | 0 | 0 |
| 2018 | Nemzeti Bajnokság | 23 | 7 | 1 |
| 2018 | Magyar Kupa | 5 | 2 | 2 |
| 2018 | UEFA Europa League Qualifying | 2 | 0 | 0 |
| 2017 | Nemzeti Bajnokság | 29 | 13 | 10 |
| 2017 | Magyar Kupa | 1 | 0 | 0 |
| 2017 | UEFA Europa League Qualifying | 0 | 0 | 0 |
| 2016 | Magyar Kupa | 6 | 4 | 0 |
| 2016 | Nemzeti Bajnokság | 29 | 11 | 5 |
| 2016 | UEFA Champions League Qualifying | 2 | 1 | 0 |
| 2015 | Magyar Kupa | 5 | 2 | 2 |
| 2015 | Nemzeti Bajnokság | 31 | 17 | 7 |
| 2015 | UEFA Europa League Qualifying | 4 | 1 | 2 |
| 2014 | Nemzeti Bajnokság | 29 | 13 | 8 |
| 2014 | Magyar Kupa | 7 | 5 | 1 |
| 2014 | UEFA Europa League Qualifying | 3 | 0 | 1 |
| 2013 | Nemzeti Bajnokság | 29 | 11 | 7 |
| 2013 | Magyar Kupa | 3 | 3 | 1 |
| 2012 | Nemzeti Bajnokság | 30 | 17 | 8 |
| 2012 | Magyar Kupa | 1 | 0 | 0 |
| 2011 | Nemzeti Bajnokság | 26 | 10 | 6 |
| 2011 | Magyar Kupa | 1 | 1 | 0 |
| 2011 | UEFA Europa League Qualifying | 6 | 3 | 2 |
| 2010 | Nemzeti Bajnokság | 24 | 15 | 5 |
| 2010 | Magyar Kupa | 3 | 0 | 0 |
| 2009 | Nemzeti Bajnokság | 28 | 8 | 2 |
| 2009 | Magyar Kupa | 2 | 0 | 0 |
| 2008 | Nemzeti Bajnokság | 29 | 1 | 0 |
| 2008 | Magyar Kupa | 1 | 0 | 0 |
| 2007 | Nemzeti Bajnokság | 20 | 2 | 1 |
| 2007 | Magyar Kupa | 1 | 0 | 0 |
| 2006 | Nemzeti Bajnokság | 17 | 0 | 0 |
| 2006 | Magyar Kupa | 1 | 0 | 0 |
Maçlar
Bu bölüm için veri yok.
Sakatlıklar
Bu bölüm için veri yok.
Başarılar
Bu bölüm için veri yok.
Milli Takım
Bu bölüm için veri yok.
Veri kaynağı: Transfermarkt


