Andre Hoffmann
- Piyasa değeri
- 300 bin €
- Yaş
- 33
- Mevki
- Centre-Back
- Boy
- 1,90 m
- Ayak
- right
- Forma
- #4
- Uyruk
- Germany
Profil
- Kulüp
- CSKA 1948
- Mevki
- Centre-Back
- Yaş
- 33 yaşında · 28 Şub 1993
- Doğum yeri
- Essen, Germany
- Uyruk
- Germany
- Boy
- 1,90 m
- Ayak
- right
- Forma
- #4
- Katılım
- 13 Eyl 2025
- Sözleşme bitişi
- 30 Haz 2028
- Menajer
- feel soccer GmbH
- Altyapı kulüpleri
- SuS Haarzopf (1996-2000), SC Phönix Essen (2000-2002), MSV Duisburg (2002-2010)
Piyasa Değeri
300 bin €Piyasa değeri
5 mil. €En yüksek değer · 4 Şub 2015
Değer geçmişi
| Tarih | Kulüp | Yaş | Piyasa değeri |
|---|---|---|---|
| 22 May 2026 | CSKA 1948 | 33 | 300 bin € |
| 8 Ara 2025 | CSKA 1948 | 32 | 400 bin € |
| 19 Haz 2025 | Fortuna Düsseldorf | 32 | 500 bin € |
| 19 Ara 2024 | Fortuna Düsseldorf | 31 | 650 bin € |
| 6 Haz 2024 | Fortuna Düsseldorf | 31 | 800 bin € |
| 15 Ara 2023 | Fortuna Düsseldorf | 30 | 900 bin € |
| 28 Haz 2023 | Fortuna Düsseldorf | 30 | 900 bin € |
| 30 Kas 2022 | Fortuna Düsseldorf | 29 | 1 mil. € |
| 16 Haz 2022 | Fortuna Düsseldorf | 29 | 1,2 mil. € |
| 15 Ara 2021 | Fortuna Düsseldorf | 28 | 1,5 mil. € |
| 16 Haz 2021 | Fortuna Düsseldorf | 28 | 2 mil. € |
| 8 Şub 2021 | Fortuna Düsseldorf | 27 | 2,5 mil. € |
| 18 Kas 2020 | Fortuna Düsseldorf | 27 | 2,5 mil. € |
| 8 Tem 2020 | Fortuna Düsseldorf | 27 | 3,5 mil. € |
| 8 Nis 2020 | Fortuna Düsseldorf | 27 | 2,4 mil. € |
| 17 Ara 2019 | Fortuna Düsseldorf | 26 | 3 mil. € |
| 5 Haz 2019 | Fortuna Düsseldorf | 26 | 2,5 mil. € |
| 18 Ara 2018 | Fortuna Düsseldorf | 25 | 1,5 mil. € |
| 19 Haz 2018 | Fortuna Düsseldorf | 25 | 1,5 mil. € |
| 21 Mar 2018 | Fortuna Düsseldorf | 25 | 1 mil. € |
| 22 Oca 2018 | Fortuna Düsseldorf | 24 | 850 bin € |
| 27 Haz 2017 | Fortuna Düsseldorf | 24 | 500 bin € |
| 23 Oca 2017 | Fortuna Düsseldorf | 23 | 500 bin € |
| 6 Eki 2016 | Hannover 96 | 23 | 1 mil. € |
| 22 Tem 2016 | Hannover 96 | 23 | 1,5 mil. € |
| 15 Şub 2016 | Hannover 96 | 22 | 2,5 mil. € |
| 16 Eki 2015 | Hannover 96 | 22 | 2,5 mil. € |
| 1 Tem 2015 | Hannover 96 | 22 | 4 mil. € |
| 4 Şub 2015 | Hannover 96 | 21 | 5 mil. € |
| 10 Tem 2014 | Hannover 96 | 21 | 5 mil. € |
| 30 Haz 2013 | Hannover 96 | 20 | 3 mil. € |
| 11 Mar 2013 | Hannover 96 | 20 | 1,5 mil. € |
| 13 Oca 2013 | Hannover 96 | 19 | 1 mil. € |
| 24 Haz 2012 | MSV Duisburg | 19 | 800 bin € |
| 16 Oca 2012 | MSV Duisburg | 18 | 600 bin € |
| 18 Eki 2011 | MSV Duisburg | 18 | 300 bin € |
| 30 Ağu 2011 | MSV Duisburg | 18 | 200 bin € |
| 4 Haz 2011 | MSV Duisburg | 18 | 100 bin € |
| 12 Oca 2011 | MSV Duisburg | 17 | 100 bin € |
| 28 Ağu 2010 | MSV Duisburg | 17 | 100 bin € |
| 3 Tem 2010 | MSV Duisburg | 17 | 50 bin € |
Transferler
-
–Piyasa değeri 500 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2028
-
–Piyasa değeri 500 bin €
-
250 bin €Piyasa değeri 500 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2025 · 364 gün kaldı
-
Kiralık dönüşüPiyasa değeri 500 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2018
-
KiralıkPiyasa değeri 1 mil. € Sözleşme bitişi 30 Haz 2017 · 543 gün kaldı
-
800 bin €Piyasa değeri 800 bin € Sözleşme bitişi 30 Haz 2018 · 908 gün kaldı
-
– Sözleşme bitişi 30 Haz 2015 · 364 gün kaldı
-
– Sözleşme bitişi 30 Haz 2011 · 364 gün kaldı
-
– Sözleşme bitişi 30 Haz 2010
-
Bedelsiz
-
Bedelsiz
İstatistikler
| Sezon | Turnuva | Maç | Gol | Asist |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | efbet Liga | 9 | 0 | 2 |
| 2026 | Bulgarian Cup | 1 | 1 | 0 |
| 2026 | UEFA Conference League Qualifying | 4 | 0 | 0 |
| 2025 | efbet Liga | 19 | 1 | 0 |
| 2025 | Bulgarian Cup | 1 | 0 | 0 |
| 2024 | 2. Bundesliga | 29 | 0 | 0 |
| 2024 | DFB-Pokal | 0 | 0 | 0 |
| 2023 | Bundesliga Playoffs | 1 | 0 | 0 |
| 2023 | 2. Bundesliga | 14 | 1 | 0 |
| 2023 | DFB-Pokal | 3 | 0 | 0 |
| 2022 | 2. Bundesliga | 23 | 2 | 0 |
| 2022 | DFB-Pokal | 2 | 1 | 0 |
| 2021 | 2. Bundesliga | 19 | 1 | 0 |
| 2021 | DFB-Pokal | 1 | 0 | 0 |
| 2020 | 2. Bundesliga | 22 | 1 | 1 |
| 2020 | DFB-Pokal | 2 | 0 | 1 |
| 2019 | Bundesliga | 29 | 2 | 1 |
| 2019 | DFB-Pokal | 2 | 0 | 0 |
| 2018 | Bundesliga | 13 | 0 | 0 |
| 2018 | DFB-Pokal | 2 | 0 | 0 |
| 2017 | 2. Bundesliga | 20 | 2 | 1 |
| 2017 | DFB-Pokal | 2 | 0 | 0 |
| 2016 | 2. Bundesliga | 6 | 1 | 0 |
| 2016 | 2. Bundesliga | 0 | 0 | 0 |
| 2016 | Regionalliga Nord | 4 | 0 | 0 |
| 2016 | DFB-Pokal | 0 | 0 | 0 |
| 2015 | Bundesliga | 8 | 0 | 0 |
| 2015 | Regionalliga Nord | 4 | 0 | 0 |
| 2015 | DFB-Pokal | 0 | 0 | 0 |
| 2014 | Bundesliga | 0 | 0 | 0 |
| 2014 | Regionalliga Nord | 1 | 0 | 0 |
| 2014 | DFB-Pokal | 0 | 0 | 0 |
| 2013 | Bundesliga | 23 | 0 | 1 |
| 2013 | DFB-Pokal | 1 | 0 | 0 |
| 2012 | Bundesliga | 16 | 2 | 0 |
| 2012 | UEFA Europa League | 0 | 0 | 0 |
| 2012 | 2. Bundesliga | 13 | 0 | 1 |
| 2012 | DFB-Pokal | 2 | 0 | 0 |
| 2011 | 2. Bundesliga | 24 | 1 | 0 |
| 2011 | DFB-Pokal | 0 | 0 | 0 |
| 2011 | NRW-Liga (- 11/12) | 1 | 0 | 0 |
| 2010 | DFB-Pokal | 0 | 0 | 0 |
| 2010 | 2. Bundesliga | 0 | 0 | 0 |
| 2010 | A-Junioren Bundesliga West (- 23/24) | 18 | 6 | 1 |
| 2009 | A-Junioren Bundesliga West (- 23/24) | 20 | 2 | 0 |
| 2008 | B-Junioren Bundesliga West (- 23/24) | 23 | 5 | 0 |
Maçlar
| Tarih | Rakip | Sonuç | Dakika | Gol | Asist |
|---|---|---|---|---|---|
| 7 Kas 2026 efbet Liga |
@ Ludogorets Razgrad | 2–2 | 0' | ||
| 30 Eki 2026 efbet Liga |
Spartak Varna | 6–1 | 0' | ||
| 23 Eki 2026 efbet Liga |
Botev Plovdiv | 4–0 | 69' | 2 | |
| 16 Eki 2026 Bulgarian Cup |
@ Neftochimic Burgas | 4–0 | 90' | 1 | |
| 11 Eki 2026 efbet Liga |
CSKA Sofia | 2–3 | 90' | ||
| 18 Eyl 2026 efbet Liga |
@ Slavia Sofia | 2–1 | 45' | ||
| 12 Eyl 2026 efbet Liga |
Dunav Ruse | 2–1 | 0' | ||
| 5 Eyl 2026 efbet Liga |
@ Levski Sofia | 0–1 | 45' | ||
| 28 Ağu 2026 efbet Liga |
Lokomotiv Plovdiv | 2–0 | 90' | ||
| 23 Ağu 2026 efbet Liga |
@ Septemvri Sofia | 0–1 | 90' | ||
| 14 Ağu 2026 efbet Liga |
Cherno More Varna | 4–1 | 90' | ||
| 11 Ağu 2026 UEFA Conference League Qualifying |
Panathinaikos | 1–2 | 120' | ||
| 8 Ağu 2026 efbet Liga |
@ Lokomotiv Sofia | 3–1 | 0' | ||
| 5 Ağu 2026 UEFA Conference League Qualifying |
@ Panathinaikos | 1–1 | 90' | ||
| 31 Tem 2026 efbet Liga |
Arda Kardzhali | 2–1 | 64' | ||
| 28 Tem 2026 UEFA Conference League Qualifying |
Spartak Trnava | 5–3 | 120' | ||
| 25 Tem 2026 efbet Liga |
Botev Vratsa | 2–1 | 0' | ||
| 22 Tem 2026 UEFA Conference League Qualifying |
@ Spartak Trnava | 0–0 | 90' | ||
| 17 Tem 2026 efbet Liga |
@ Spartak Varna | 2–2 | 45' | ||
| 25 May 2026 efbet Liga |
Levski Sofia | 0–0 | 1' | ||
| 16 May 2026 efbet Liga |
Ludogorets Razgrad | 1–0 | 1' | ||
| 13 May 2026 efbet Liga |
@ CSKA Sofia | 1–1 | 90' | ||
| 8 May 2026 efbet Liga |
CSKA Sofia | 0–1 | 90' | ||
| 2 May 2026 efbet Liga |
@ Levski Sofia | 0–1 | 31' | ||
| 25 Nis 2026 efbet Liga |
@ Ludogorets Razgrad | 2–1 | 16' | ||
| 15 Nis 2026 efbet Liga |
@ Cherno More Varna | 4–0 | 18' | ||
| 10 Nis 2026 efbet Liga |
Botev Vratsa | 1–0 | 1' | ||
| 5 Nis 2026 efbet Liga |
@ Ludogorets Razgrad | 0–3 | 0' | ||
| 21 Mar 2026 efbet Liga |
Lokomotiv Sofia | 3–2 | 0' | ||
| 14 Mar 2026 efbet Liga |
@ Spartak Varna | 2–1 | 0' | ||
| 8 Mar 2026 efbet Liga |
Botev Plovdiv | 0–0 | 0' | ||
| 5 Mar 2026 efbet Liga |
@ Lokomotiv Plovdiv | 5–0 | 0' | ||
| 27 Şub 2026 efbet Liga |
@ Slavia Sofia | 2–0 | 0' | ||
| 22 Şub 2026 efbet Liga |
Levski Sofia | 1–3 | 52' | ||
| 14 Şub 2026 efbet Liga |
CSKA Sofia | 0–2 | 90' | ||
| 10 Şub 2026 Bulgarian Cup |
@ CSKA Sofia | 0–2 | 0' | ||
| 6 Şub 2026 efbet Liga |
@ Montana | 1–0 | 0' | ||
| 13 Ara 2025 Bulgarian Cup |
@ Slavia Sofia | 3–2 | 120' | ||
| 8 Ara 2025 efbet Liga |
Dobrudzha | 0–0 | 90' | ||
| 3 Ara 2025 efbet Liga |
@ Septemvri Sofia | 4–1 | 90' | 1 | |
| 29 Kas 2025 efbet Liga |
Beroe | 2–1 | 90' | ||
| 22 Kas 2025 efbet Liga |
@ Arda Kardzhali | 0–3 | 90' | ||
| 9 Kas 2025 efbet Liga |
Cherno More Varna | 0–1 | 90' | ||
| 3 Kas 2025 efbet Liga |
@ Botev Vratsa | 0–0 | 90' | ||
| 30 Eki 2025 Bulgarian Cup |
@ Yantra Gabrovo | 4–0 | 0' | ||
| 27 Eki 2025 efbet Liga |
Ludogorets Razgrad | 5–4 | 90' | ||
| 19 Eki 2025 efbet Liga |
@ Lokomotiv Sofia | 1–0 | 45' | ||
| 4 Eki 2025 efbet Liga |
Spartak Varna | 1–1 | 90' | ||
| 25 Eyl 2025 efbet Liga |
@ Botev Plovdiv | 2–1 | 0' | ||
| 20 Eyl 2025 efbet Liga |
Lokomotiv Plovdiv | 4–0 | 0' |
Sakatlıklar
| Sezon | Sakatlık | Tarih | Gün | Kaçırdığı maç |
|---|---|---|---|---|
| 23/24 | muscular problems | 7 Nis 2024 – 18 Nis 2024 | 12 | 2 |
| 23/24 | Torn muscle fiber | 18 Şub 2024 – 15 Mar 2024 | 27 | 3 |
| 23/24 | Shoulder injury | 17 Eyl 2023 – 3 Oca 2024 | 109 | 13 |
| 23/24 | muscular problems | 26 Ağu 2023 – 10 Eyl 2023 | 16 | 1 |
| 22/23 | Torn muscle fiber | 23 Mar 2023 – 5 Nis 2023 | 14 | 1 |
| 22/23 | Muscle injury | 3 Eyl 2022 – 3 Kas 2022 | 62 | 8 |
| 21/22 | Corona virus | 9 Mar 2022 – 15 Mar 2022 | 7 | 1 |
| 21/22 | Broken nose bone | 18 Şub 2022 – 23 Şub 2022 | 6 | 1 |
| 21/22 | Cervical spine injury | 7 Kas 2021 – 1 Oca 2022 | 56 | 5 |
| 21/22 | Corona virus | 5 Eki 2021 – 28 Eki 2021 | 24 | 2 |
| 20/21 | Bone edema | 5 Nis 2021 – 24 Ağu 2021 | 142 | 12 |
| 20/21 | muscular problems | 2 Eki 2020 – 28 Eki 2020 | 27 | 2 |
| 20/21 | Muscle injury | 30 Eyl 2020 – 8 Eki 2020 | 9 | 1 |
| 18/19 | concussion | 6 Eyl 2018 – 31 Ara 2018 | 117 | 16 |
| 17/18 | Testicle rupture | 12 Mar 2018 – 7 May 2018 | 57 | 7 |
Cezalar ve diğer yoklar
| Sezon | Neden | Tarih | Kaçırdığı maç |
|---|---|---|---|
| 24/25 | Yellow card suspension | 7 Eki 2024 – 21 Eki 2024 | 1 |
| 22/23 | Yellow card suspension | 22 May 2023 – 29 May 2023 | 1 |
| 20/21 | Yellow card suspension | 2 Şub 2021 – 9 Şub 2021 | 1 |
| 17/18 | Yellow card suspension | 18 Ara 2017 – 25 Oca 2018 | 1 |
| 16/17 | Red card suspension | 22 Nis 2017 – 1 May 2017 | 1 |
| 13/14 | Red card suspension | 7 Nis 2014 – 4 May 2014 | 4 |
| 12/13 | Yellow card suspension | 27 Oca 2013 – 2 Şub 2013 | 1 |
| 11/12 | Yellow card suspension | 2 Nis 2012 – 8 Nis 2012 | 1 |
| 09/10 | Called up to national team | 20 Mar 2010 – 30 Mar 2010 | 1 |
| 08/09 | Yellow card suspension | 23 Şub 2009 – 2 Mar 2009 | 1 |
Başarılar
- 1×
German cup runner-up
10/11 MSV Duisburg
- 1×
Promotion to 1st league
17/18 Fortuna Düsseldorf
- 1×
German second tier champion
17/18 Fortuna Düsseldorf
- 1×
Bulgarian runner-up
25/26 CSKA 1948
Milli Takım
| Milli takım | Maç | Gol | İlk maç |
|---|---|---|---|
| Germany U21 | 4 | 0 | 13 Ağu 2013 |
| Germany U20 | 3 | 0 | 14 Kas 2012 |
| Germany U19 | 7 | 0 | 1 Eyl 2011 |
| Germany U18 | 7 | 0 | 10 Eki 2010 |
| Germany U16 | 5 | 1 | 24 Kas 2008 |
| Germany U17 | 13 | 2 | 17 Eyl 2009 |
Veri kaynağı: Transfermarkt















